Trwa ładowanie...
d403yms

Stanisław Karczewski o Kancelarii Senatu. "Bezprecedensowe upartyjnienie"

Stanisław Karczewski krytykuje obsadę stanowisk w Kancelarii Senatu. - Nigdy w przeszłości nie miało miejsca zatrudnianie na posadach urzędniczych przegranych polityków - podkreśla wicemarszałek izby wyższej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski
Wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d403yms

Stanisław Karczewski napisał w sobotę na Twitterze: "Upartyjnienie Kancelarii Senatu jest bezprecedensowe. Nigdy w przeszłości nie miało miejsca zatrudnianie na stanowiskach urzędniczych przegranych polityków". Odniósł się w ten sposób do doniesień Marka Pęka.

Senator Pęk poinformował, że nowym dyrektorem Centrum Informacyjnego Senatu został były poseł Nowoczesnej Grzegorz Furgo, a jego zastępcami: była doradczyni Bronisława Komorowskiego angażująca się m.in. w działalność KOD-u Anna Godzwon i były rzecznik prasowy PSL Jakub Stefaniak.

d403yms

Kierownikiem działu nowych mediów został Adam Kądziela, były członek Nowoczesnej, bliski współpracownik Ryszarda Petru, a nowym dyrektorem Biura Spraw Senatorskich ma zostać, według informacji Pęka, była posłanka Platformy Obywatelskiej Anna Białkowska.

Szarpanina w Sejmie. Opozycja chce reakcji Straży Marszałkowskiej

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Twitter/PAP

d403yms

Podziel się opinią

Share

d403yms

d403yms
Więcej tematów