Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Brązowe włosy – komu pasują?

Koloryzacja to świetny i szybki sposób na metamorfozę swojego wyglądu. Nic więc dziwnego, że kobiety na całym świecie, bez względu na wiek, decydują się na zmianę swojej fryzury, nierzadko diametralną. Spośród wszystkich produktów do koloryzacji dostępnych na rynku brąz farby do włosów cieszą się ogromnym zainteresowaniem niezmiennie od wielu sezonów. Nic w tym dziwnego, ten klasyczny i uniwersalny kolor będzie pasował do praktycznie każdego typu urody. By jednak móc cieszyć się nasyconym kolorem, który będzie współgrał z naszym wyglądem, warto wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo dopasować odcień. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, wybierając najlepszą farbę do włosów.

 Źródło: materiały partnera
dp2a4cn
dp2a4cn

Brąz farby do włosów a typy urody

Każdy z nas rodzi się z określonym kolorem włosów, jednak wiele osób, a w szczególności kobiet, może nie być z niego zadowolonych. Dzięki farbom do włosów nawet najbardziej diametralna zmiana odcienia naszych pasm staje się możliwa, a my możemy cieszyć się kolorem, o jakim zawsze marzyłyśmy. Brąz farby do włosów pozostają popularne niezależnie od zmieniających się trendów. Ich szeroka gama od bardzo jasnych miodowych brązów po kasztanowe lub jeszcze ciemniejsze odcienie kawy umożliwia łatwe dopasowanie zarówno do ciepłej, chłodnej czy neutralnej karnacji.

Brąz farby do włosów – jak wybrać?

Jak odpowiednio dopasować brązową farbę do włosów do typu urody? Tutaj przede wszystkim warto zwrócić uwagę na chłodny i kasztanowy brąz. To bardzo dobry wybór zarówno dla młodych kobiet, jak i dojrzałych, świetnie podkreślający barwę tęczówki. Chłodne i ciemne brązy to odpowiedni wybór dla tych pań, których typy urody klasyfikują się jako lato i zima. Posiadają one chłodny odcień cery, dzięki czemu włosy w odcieniach kakao, orzecha czy ciemnej czekolady będą z nimi idealnie współgrać. W przypadku kobiet posiadających typu urody wiosna lub jesień ciekawym wyborem będą jasne brązy.

Kiedy natomiast unikać farby w odcieniach ciemnego brązu? Warto zwrócić uwagę, że ten kolor mocno podkreśla rysy twarzy, stąd odradza się go osobom, które posiadają ostre rysy. Nie będzie to także korzystny wybór w przypadku tych kobiet, które posiadają cienkie i jasne włosy. Może bowiem spowodować, że będą wyglądać na całkowicie pozbawione objętości.

dp2a4cn

Najlepsza farba do włosów – jak ją wybrać?

Najlepsza farba do włosów, czyli jaka? To pytanie z pewnością zadają sobie osoby, które chcą zmienić swój kolor włosów. Przy wyborze produktu do koloryzacji warto zwrócić uwagę na niektóre z czynników, gdyż mogą mieć one wpływ na efekt końcowy. Można zaliczyć do nich trwałość, poziom krycia siwych włosów, a także zawarte w farbie składniki. To właśnie ich obecność bardzo często świadczy o trwałości i jakości produktu.

Decydując się na zmianę koloru włosów, warto wybierać farby do włosów wzbogacone o naturalne ekstrakty, a także olejki, które pielęgnują włosy już na etapie koloryzacji. Ciekawą opcją będą również farby wzbogacone o odbudowujące ceramidy, które wzmacniają włosy i wypełniają pojawiające się w ich strukturze ubytki.

Artykuł sponsorowany
dp2a4cn

WP Wiadomości na:

dp2a4cn
Więcej tematów