Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
warszawa
Artykuł Sponsorowany
18-01-2023 13:51
Artykuł sponsorowany Disney+

Party Bus "Witamy w Chippendales" już na ulicach Warszawy

Platforma Disney+ wystartowała z nowym serialem oryginalnym "Witamy w Chippendales". Z tej okazji na warszawskie ulice wyruszył niezwykły autobus promujący tę produkcję.

 Źródło: materiały partnera
d2y6x41

Party Bus na ulicach Warszawy - skorzystaj z darmowej podróży "w czasie"

Platforma Disney+ promuje serial w nietuzinkowy sposób. Na ulicach Warszawy pojawił się nietypowy autobus double-decker z wnętrzem nawiązującym do serialu "Witamy w Chippendales". Wnętrze jest pełne atrakcji i muzyki disco w stylu lat 80.!

Co ważne Party Busem można przejechać się całkowicie za darmo - a wnętrze naprawdę do tego zachęca. Na dolnym poziomie znajduje się parkiet i imprezowa atmosfera. W autobusie rozdawane są także darmowe, jednorazowe tatuaże.

 Licencjodawca
Źródło: Licencjodawca

W środku widoczne są nie tylko neony przenoszące nas w czasie do lat 80., ale i plakaty głównych bohaterów serialu "Witamy w Chippendales". Poczuj klimat amerykańskich klubów sprzed czterech dekad i wpraw się w pozytywny nastrój na cały wieczór.   

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gdzie możesz spotkać słynny autobus "Witamy w Chippendales"?

Jeżeli chcesz odbyć wyjątkową podróż autobusem "Witamy w Chippendales" w Warszawie, Party Bus jeździ na trasie pl. Wilsona - pl. Zawiszy i Rondo Daszyńskiego - Plac Wilsona. Autobus na tych odcinkach wozi wszystkich chętnych za darmo od 11 do 31 stycznia w godzinach 16-23, z wyłączeniem 18 i 25 stycznia. Zatem wybierając się na domówkę czy do klubu w tej okolicy możecie od razu wprawić się w imprezowy nastrój. Nie każdy też miał okazję przejechać się londyńskim double-deckerem. Jednocześnie można poczuć klimat serialu, co niewątpliwie zachęci wszystkich podróżujących do zgłębienia historii najsłynniejszej grupy tancerzy.

Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Disney+
d2y6x41

WP Wiadomości na:

d2y6x41
Więcej tematów