Trwa ładowanie...

"Odnalazł się" Marek Kuchciński. Odczytał rolnikom list od prezesa

Były marszałek Sejmu Marek Kuchciński po kilkunastu dniach od dymisji zdecydował się pokazać publicznie. Bohater afery samolotowej na dożynkach na Podkarpaciu odczytał list od Jarosława Kaczyńskiego.
Share
Marek Kuchciński odczytał list prezesa PiS podczas dożynek na Podkarpaciu
Marek Kuchciński odczytał list prezesa PiS podczas dożynek na PodkarpaciuŹródło: East News, Fot: Łukasz Solski
d8289ss

Marek Kuchciński, już jako szeregowy poseł, uczestniczył w niedzielę w Markowej koło Łańcuta w dożynkach województwa i Archidiecezji Przemyskiej. Jak zauważa "Gazeta Wyborcza", były marszałek został oddelegowany do odczytania listu Jarosława Kaczyńskiego.

Kuchciński przekazał rolnikom podziękowania i życzenia od prezesa PiS.

"Praca na roli nie jest zwykłym sposobem na utrzymanie się, ale jest właśnie powołaniem. Misją, z którą łączy się szczególna odpowiedzialność za to, by bliźnimi nie zabrakło strawy. Dziękujemy państwu za miłość do ziemi, ziemi karmicielki, przywiązanie do ojcowizny oraz za wierność Bogu i dziedzictwu naszych przodków" - napisał m.in. prezes PiS.

d8289ss

Zobacz też: Premier mówił o WAT-manie. Bartłomieja Sienkiewicza to nie rozbawiło

Inni posłowie odczytali listy od prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego.

d8289ss

Niedzielne wystąpienie Kuchcińskiego było pierwszym po odejściu ze stanowiska marszałka Sejmu po aferze samolotowej. Okazało się, że polityk PiS zabierał na pokład rządowych maszyn rodzinę i bardzo często latał na Podkarpacie, skąd pochodzi.

Mimo kontrowersji ws. lotów były marszałek Sejmu otrzymał pierwsze miejsce na liście wyborczej PiS w okręgu krośnieńskim.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d8289ss

Podziel się opinią

Share
d8289ss
d8289ss
Więcej tematów