Trwa ładowanie...

Bernadeta Krynicka z kolejną wpadką. Posłanka PiS nie popisała się podczas występu w Wiznie

Bernadeta Krynicka wystąpiła w miniony weekend podczas 80. rocznicy obrony odcinka Wizna. Jej przemówienie zostanie zapamiętane ze względu na kilka pomyłek, które posłanka popełniła, czytając tekst z tabletu. Wpadka w Wiznie nie była pierwszą w jej karierze.

Share
Bernadeta Krynicka z kolejną wpadką. Posłanka PiS nie popisała się podczas występu w WiznieŹródło: PAP
d3w1q5n

Obchody 80. rocznicy obrony odcinka Wizna zostaną zapamiętane przez pryzmat przejęzyczeń posłanki PiS Bernadety Krynickiej. Pani poseł podczas uroczystości odczytała przemówienie z tabletu, jednak wymówienie treści nie należało do najłatwiejszych.

- Bo męstwo nie trzyma się żelaza, lecz serca. Weszliście do panteneu, panteonu, polskich bohaterów – myliła się podczas wystąpienia Krynicka.

To nie jedyna pomyłka. Podczas czytania przemówienia zamiast słowa "generała" padło "generania", a ziemia wizka zmieniła nazwę na z wizeńską, choć tu akurat niejeden znawca języka mógłby panią poseł usprawiedliwić.

d3w1q5n

Nagranie z feralnego wystąpienia Bernadety Krynickiej opublikowano na Twitterze. Jego bohaterka stała się obiektem wielu żartów internautów.

W rozmowie z Wirtualną Polską Bernadeta Krynicka tłumaczyła w odniesieniu do swojego wystąpienia, że "człowiek może się źle czuć".

Bernadeta Krynicka i jej wpadki

To nie pierwszy raz, kiedy Bernadeta Krynicka zalicza wpadkę. W poniedziałek na swoim Twitterze umieściła post, którym atakowała liderów opozycji Grzegorza Schetynę i Małgorzatę Kidawą Błońską.

- Niczego zabawniejszego już dziś nie przeczytacie: Schetyna o Kidawie-Błońskiej "jest politykiem podmiotowym, ma własny pomysł na siebie w polityce". I dlatego zgodziła się być "1" we Wrocławiu. Komu te bajki Pan Grzegorz opowiada? – pisze Bernadeta Krynicka. Warto jednak uwzględnić, że kandydatka KO na premiera ostatecznie wystartuje z 1. miejsca w Warszawie, a nie we Wrocławiu.

Pod koniec sierpnia Krynicka zasłynęła również z "walki o mikrofon" podczas konferencji w Łomży. Między nią, a jej "koleżanką" z partii doszło do wymiany zdań na temat tego, która z nich powinna wystąpić podczas konferencji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3w1q5n

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w1q5n
d3w1q5n
Więcej tematów