ycipk-3twlvs

Kandydatki PiS do Sejmu pokłóciły się o mikrofon. "Pani Krynicka, niech pani się nie popisuje"

W czwartek Prawo i Sprawiedliwość w Łomży przedstawiało swoich kandydatów do Sejmu. Konferencję relacjonowały lokalne media. Dwie kandydatki nie zorientowały się, że mikrofony są włączone i pokłóciły się o to, która z nich będzie przemawiała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bernardeta Krynicka, posłanka PiS
Bernardeta Krynicka, posłanka PiS (PAP/EPA, Fot: Artur Reszko)
ycipk-3twlvs

Kłótnię kandydatek PiS do Sejmu nagrał lokalny portal mylomza.pl. Chodzi o Bernadetę Krynicką, posłankę PiS i Agnieszkę Muzyk, byłą zastępczynię prezydenta Łomży. Obie panie startują do Sejmu z okręgu nr 24.

- Pozwolisz, że ja też zabiorę głos po tobie - powiedziała posłanka Bernadeta Krynicka do działacza PiS, prowadzącego konferencję.

- Jeżeli Bernadeta, to ja też - wtrąciła się Agnieszka Muzyk, była wiceprezydent Łomży.

ycipk-3twlvs

- Ja jestem posłem - odpowiedziała Krynicka.

- Ale proszę pani, pani Krynicka, niech się pani nie popisuje jak zwykle. Wszyscy na liście są równi pani poseł - podkreśliła Muzyk.

- Nie, nie jesteśmy równe - odpowiedziała jej Krynicka.

Kontrowersyjne wypowiedzi Krynickiej

Bernadeta Krynicka zasłynęła w Sejmie obecnej kadencji kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami. W marcu tego roku napisała o Joannie Senyszyn, działaczce SLD: "Ruska swołocz nigdy nie przestanie obrażać polskich patriotów". Poszło o to, że była posłanka SLD skrytykowała wpis Ryszarda Terleckiego o Żołnierzach Wyklętych.

ycipk-3twlvs

Z kolei w ubiegłym roku, w czasie protestu rodziców dorosłych osób niepełnosprawnych w Sejmie, Bernadeta Krynicka stwierdziła, że znalazłaby "paragraf na tych rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie w takich warunkach niegodnych".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3twlvs
ycipk-3twlvs