Trwa ładowanie...
d1wefno

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Małgorzata Trzaskowska dziękuje za głosy. "Jutro mamy szansę obudzić się w innej Polsce"

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Małgorzata Trzaskowska zamieściła zdjęcia z wieczoru wyborczego męża. Podziękowała również za głosy. "Jutro mamy szansę obudzić się w innej Polsce" - napisała Trzaskowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Małgorzata Trzaskowska dziękuje za głosy
Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Małgorzata Trzaskowska dziękuje za głosy (PAP)
d1wefno

Tuż po ogłoszeniu wyników exit poll Małgorzata Trzaskowska powiedziała w rozmowie z dziennikarzami, że "ma nadzieję, że bardzo dobrze się to wszystko skończy".

- Jutro obudzimy się w innym kraju. Spodziewałam się od początku takiego wyniku, czułam, że jest blisko. Ten wynik daje nadzieję, że będzie lepiej i wierzę, że zwyciężymy - powiedziała żona kandydata KO w rozmowie z TVN24.

"Dziękujemy Wam za każdy głos! Jutro mamy szansę obudzić się w innej Polsce" - tak z kolei napisała Małgorzata Trzaskowska w sieci. Żona kandydata KO zamieściła również zdjęcia z wieczoru wyborczego.

Za głosy podziękował również sam zainteresowany. "To, co wiadomo na pewno, to że przez ostatnie tygodnie udało nam się wspólnie obudzić niesamowitą energię w całej Polsce. Dziękuję za podpisy, za zaangażowanie, za spotkania, za głosy. Czekamy na oficjalne wyniki!" - napisał Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Zobacz też: Wybory 2020. Głosowanie w miejscu zamieszkania - PKW

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Andrzej Duda zaprosił Rafała Trzaskowskiego do Pałacu Prezydenckiego

Na wieczorze wyborczym prezydent Andrzej Duda pogratulował wyniku swojemu rywalowi w wyborach prezydenckich 2020. - Zapraszam do Pałacu Prezydenckiego Rafała Trzaskowskiego wraz z małżonką na godzinę 23, żebyśmy sobie podali rękę i żeby ten uścisk zakończył tę kampanię - poinformował Duda.

d1wefno

Jest już reakcja kandydata KO. "Nasze wspólne spotkanie to dobry pomysł, Panie prezydencie. Dziękuję. Najodpowiedniejszym momentem wydaje się czas zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów przez PKW" - napisał Rafał Trzaskowski na Twitterze.

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Sondaż exit poll od IPSOS

Jak wynika z exit poll IPSOS dla TVN, TVP i Polsatu, za TVN24.pl, Andrzej Duda zdobył 50,4 proc. głosów, a Rafał Trzaskowski - 49, 6 proc. Frekwencja wyniosła 68,9 proc. Wszystko wskazuje na to, że będzie ona rekordowa. W 1995 roku frekwencja w wyborach prezydenckich wyniosła 68,23 proc.

Jak poinformowała firma IPSOS, na podstawie badania exit poll nie da się wskazać zwycięzcy wyborów. Dokładność badania to około 2 punkty procentowe dla każdego kandydata.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wefno

Podziel się opinią

Share

d1wefno

d1wefno
Więcej tematów