Trwa ładowanie...
d3ewlig

Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski: jestem przekonany, że zwyciężymy

Kandydat w wyborach prezydenckich 2020 powiedział, że to będzie "nerwowa noc dla wszystkich". Rafał Trzaskowski uderzył w media publiczne. - Ten walec propagandowy będzie musiał się wypalić - skomentował. Polityk podziękował wszystkim za zebrane głosy oraz rywalowi Andrzejowi Dudzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski jest przekonany, że wygra
Wyniki wyborów 2020. Rafał Trzaskowski jest przekonany, że wygra (PAP)
d3ewlig

- Mówiliśmy o tym, że będzie blisko i jest blisko. Jestem przekonany, że zwyciężymy. Ta noc będzie nerwowa dla wszystkich. Góra Najświętszej Maryi Panny zawsze przynosiła mi szczęście. Będzie dobrze - komentował wyniki wyborów Rafał Trzaskowski.

Wyniki wyborów prezydenckich 2020. Rafał Trzaskowski: walec propagandowy musi się wypalić

Kandydat KO podkreśla, że "udało się stworzyć nadzieję". Podziękował wszystkim za zebrane głosy i spotkania. - To jest początek. To tak łatwo się nie zmieni, jeśli już się obudziliśmy. Ten walec propagandowy będzie musiał się wypalić. Jestem przekonany, że obudzimy Polskę i nikt nas nie uśpi - dodał.

d3ewlig

Polityk KO przyznał, że nigdy nie było tak wyrównanej walki w wyborach prezydenckich. - Będziemy walczyć, żeby Polska była otwarta i tolerancyjna. Będziemy dalej walczyć o wolne sądy i w obronie kobiet. Będziemy stać przy słabszych i tych, na których leje się nienawiść z mediów publicznych. Władza próbuje nas dzielić i odejdzie w niepamięć - kontynuował.

Wyniki wyborów 2020. Trzaskowski dziękuje Andrzejowi Dudzie

Trzaskowski podkreślił, że to "władza ma być dla obywatela, a nie odwrotnie". - Strach zajrzał im w oczy. Trzeba to wykorzystać. Trzeba tchnąć tę nadzieję we wszystkich - komentował. Polityk podziękował również Dudzie i żałował, że "nie udało im się spotkać". - Mam nadzieję, że prezydent dojrzał i obudzimy się w nowej Polsce - podsumował.

Według exit poll IPSOS dla TVN, TVP i Polsatu, za TVN24.pl Trzaskowski zdobył 49,6 proc. głosów, a Duda 50,4 proc. Frekwencja wyniosła 68,9 proc. Dokładność badania wynosi ok. 2 p.p. dla każdego z kandydatów.

d3ewlig

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ewlig

Podziel się opinią

Share
d3ewlig
d3ewlig
Więcej tematów