Trwa ładowanie...
ycipk-1lnsh8

Prowadził mężczyznę na łańcuchu po Głogowie. "Żeby mu nie uciekł"

Policjanci w trakcie nocnego patrolowania ulic Głogowa na Dolnym Śląsku zatrzymali mężczyznę. Prowadził on przywiązanego do łańcucha 22-latka. Tłumaczył mundurowym, że został oszukany i postanowił zatrzymać sprawcę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na tym sznurze 33-latek prowadził młodszego mężczyznę
Na tym sznurze 33-latek prowadził młodszego mężczyznę (Policja Głogowska)
ycipk-1lnsh8

Policjanci pełniący nocną służbę na ulicach Głogowa zwrócili uwagę na niecodzienne zachowanie dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 22-latek, siedział na ziemi. Obok niego stał 33-letni mężczyzna, który zachowywał się dość dziwnie.

- W ręku trzymał linkę alpinistyczną, do której przypiął 22-latka, a na jego szyi założył łańcuch spięty kłódką. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie tym, że wcześniej został oszukany i dlatego postanowił zatrzymać oszusta, aby mu nie uciekł - informuje asp. Łukasz Szuwikowski, p.o. oficera prasowego KPP w Głogowie.

22-latek nie stawiał oporu ani nie wołał o pomoc. Powiedział policjantom, że nie wyrywał się i wykonywał wszystkie polecenia 33-latka wierząc, że sytuacja zaraz się uspokoi.

Policja Głogowska
Podziel się
ycipk-1lnsh8

Jak się okazało, chodziło o wynajęcie mieszkania. 33-latek wpłacił już za nie zaliczkę, ale nie dostał kluczy do domu i dlatego przywiązał 22-latka na łańcuchu

Policjanci znaleźli u młodszego z mężczyzn narkotyki. 33-latek odpowie odpowie za pozbawienie drugiego człowieka wolności oraz zmuszanie go przemocą do określonego działania. Grozi mu do pięciu lat więzienia. Z kolei 22-latek odpowie za posiadanie narkotyków.

Źródło: Policja Głogowska

ycipk-1lnsh8

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1lnsh8

ycipk-1lnsh8
ycipk-1lnsh8