Trwa ładowanie...

Nowy rozkład Kolei Śląskich. Możesz mieć wpływ na kursowanie pociągów

Masz już dość złego połączenia kolejowego i chciałbyś to zmienić? Od dzisiaj można zgłaszać swoje propozycje do Kolei Śląskich. Spółka zagwarantowała, że przy rozpisywaniu nowego rozkładu jazdy, uwzględni uwagi pasażerów.

Share
Nowy rozkład Kolei Śląskich. Możesz mieć wpływ na kursowanie pociągów
Źródło: Materiały prasowe, fot: Koleje Śląskie
d1f3jcw

Wszyscy pamiętamy dantejskie sceny na dworcach, gdy PKP wprowadzało nowe rozkłady jazdy. Konkurencyjna spółka nie chce powtórki z ubiegłych lat i ponownie zaczyna konsultacja z pasażerami Kolei Śląskich.

- Nasi pasażerowie już od dawna sugerowali nowe połączenia. Teraz, gdy otworzyliśmy nową skrzynkę, będzie będziemy analizować wszystkie sugestie, które będą do nas spływać. Przy ustalaniu nowego rozkładu jazdy, będziemy mieli na uwadze informacje od naszych klientów – mówi Michał Wawrzaszek z Kolei Śląskich.

Nowy rozkład zostanie uruchomiony 13 grudnia 2015 roku, a podróżni mogą wysyłać na adres rozkladjazdy@kolejeslaskie.com e-maile ze swoimi sugestiami dotyczącymi ewentualnych zmian w rozkładzie jazdy.

d1f3jcw

Ten system na Śląsku już się sprawdził. Wchodzący w życie 15 marca nowy rozkład jazdy pociągów, przewoźnik dostosował do do prac remontowo-modernizacyjnych i właśnie przesłanych informacji.

- Na wniosek pasażerów zostanie przesunięta godzina odjazdu pociągu Tychy Lodowisko -- Katowice z dotychczasowej 21:10 na 20:45.Również mając na względzie sugestie pasażerów, wydłużono relację pociągu 40510 o odcinek Gliwice-Katowice. Do Katowic pociąg będzie się zatrzymywał na wszystkich przystankach pośrednich, od Katowic do Częstochowy pojedzie jako przyspieszony, tak jak do tej pory - informują Koleje Śląskie.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1f3jcw

Podziel się opinią

Share
d1f3jcw
d1f3jcw
Więcej tematów