Nastolatkowie zabili własne dziecko. Szokujące doniesienia

Nie chcieli dziecka, więc postanowili się go pozbyć. Prokuratura uważa, że zostało zabite przez matkę, a ojciec nakłaniał ją do zbrodni. On już usłyszał zarzuty. Sąsiedzi i znajomi mówią coraz więcej o sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Para została aresztowana
Para została aresztowana (Facebook.com)
WP

Para poznała się dwa lata temu w technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku w woj. warmińsko-mazurskim - informuje "Fakt". Miała to być szalona miłość. Chłopak przeniósł się nawet do jej klasy.

Z publikowanych w mediach społecznościowych zdjęć widać, że byli nierozłączni.

Facebook.com
Podziel się
WP

Klaudia zaszła w ciążę, gdy miała 15 lat, a jej chłopak 16. Oboje nie chcieli tego dziecka. Z relacji osób z ich otoczenia wynika, że robili wszystko, by się go pozbyć. - Po okolicy krążą plotki, że Klaudia nie chciała tego dziecka. Miała namawiać Karola, żeby bił ją w brzuch, bo chciała poronić - mówią.

Donosiła jednak ciążę i jak twierdzą śledczy 7 marca urodziła zdrowego synka. Zmarł po ok. 30 minutach - informuje "Gazeta Nowomiejska". Dzień później nastolatka przyniosła noworodka do Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim. Lekrze stwierdzili, że chłopczyk nie żyje.

Nastolatka powiedziała lekarzom, że poród odbył się w jej domu koło Kurzętnika. Według jej relacji dziecko miało urodzić się martwe.

WP

Nastoletnia matka trafiła do ośrodka wychowawczego, ojciec do aresztu. On będzie odpowiadał za nakłanianie małoletniej do przerwania ciąży i pomocy w tym kobiecie, gdy dziecko osiągnęło już zdolność samodzielnego życia. Ona ma zarzut zabójstwa.

Mirosław Wodara, dyrektor Zespołu Szkól Zawodowych w Kurzętniku, mówił "Faktowi", że ani on, ani rodzice Klaudii i Karola nie wiedzieli o ciąży. Z nieoficjalnych informacji jednak wynika, że rodzice 16-latki wiedzieli o ciąży córki.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

WP
WP
WP