ycipk-2345ux

Bartoszyce. Dziecko wręczyło nieznajomemu plik pieniędzy. "Mama kazała pomagać potrzebującym"

Do tajemniczego zdarzenia doszło w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie). Dziewczynka na rowerze podjechała do nieznajomego mężczyzny i oddała mu plik pieniędzy. Powiedziała, że "mama kazała pomagać potrzebującym” i odjechała. Zaskoczony mężczyzna powiadomił o nietypowej sytuacji policję. Funkcjonariusze próbują teraz ustalić tożsamość dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartoszyce. Policja poszukuje dziewczynki ze zdjęcia
Bartoszyce. Policja poszukuje dziewczynki ze zdjęcia (Policja.pl)
ycipk-2345ux

Do zdarzenia doszło w pierwszy poniedziałek lipca na ul. Wyszyńskiego w Bartoszycach. Mężczyzna zaparkował w tej okolicy auto i chciał iść na działkę. Wtedy podjechała do niego młoda rowerzystka, która wręczyła mu plik banknotów.

Zaskoczony mężczyzna próbował dowiedzieć się, skąd ma pieniądze i gdzie są rodzice. Nie uzyskał odpowiedzi, bo rowerzystka nic nie tłumacząc, szybko odjechała w kierunku ul. Gdańskiej. Obdarowany stał jeszcze w tym miejscu kilkadziesiąt minut z nadzieją, że ktoś przyjdzie po pieniądze.

Kiedy tak się nie stało, udał się na policję. Wyjaśnił mundurowym, że dziewczynka wyglądała na 11 lat, była szczupła, miała włosy w kolorze ciemnego blondu i ubrana była w różową bluzkę. Przyjechała na zielonym rowerze, który miał koszyk na kierownicy.

ycipk-2345ux

Czytaj także: Opolski "Tulipan" wyłudził od kobiet 90 tys. zł

Do tej pory nie udało się ustalić, kim była tajemnicza dziewczynka na zielonym rowerze, dlatego śledczy opublikowali zdjęcia z monitoringu miejskiego.

Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Policja prosi osoby, które rozpoznają dziecko ze zdjęć, o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach, tel. 89 762 82 00 lub policjantem prowadzącym sprawę (tel. 89 762 82 77). Informacje można również przekazać na adres poczty elektronicznej: komendant@bartoszyce.ol.policja.gov.pl.

ycipk-2345ux

Źródło: Policja Warmińsko-Mazurska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2345ux

ycipk-2345ux