Strona główna serwisu
"Zamordowany przez KGB" syn Kuklińskiego żyje?

"Zamordowany przez KGB" syn Kuklińskiego żyje?

Młodszy syn pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, Bogdan, nie został wcale zamordowany przez KGB - dowiedział się "Wprost" z trzech niezależnych źródeł. Amerykańskie służby zmieniły mu tożsamość i objęły programem ochrony świadka.
Według oficjalnej wersji Bogdan Kukliński zaginął w sylwestrową noc 1993 roku, kiedy razem z kolegą wypłynął w rejs u wybrzeży Florydy. Oficjalnie podano, że jacht został przewrócony przez falę, mężczyźni utonęli, a ich zwłok nie odnaleziono.

Tyle tylko, że w tym czasie morze było zupełnie spokojne. Ponadto na pokładzie jachtu, na stole, ratownicy znaleźli puste szklanki i kieliszki. Niemożliwe, aby fala morska, która strąciła dwóch dorosłych mężczyzn, nie zniszczyła naczyń.

Co ciekawe: mężczyzna, który tej nocy towarzyszył Kuklińskiemu, oficjalnie zmarł 10 lat wcześniej. Zdaniem informatorów "Wprost" był to oficer CIA używający nazwiska osoby nieżyjącej, a rzekome ofiary morza tuż po północy przesiadły się na inny jacht.

Leszek Szymowski
Wprost

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (910)
Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
59
~PL 2011-08-01 (12:53) 17 godzin i 52 minut temu

Dla mnie zdrajcą jest Jaruzelski który służył ZSRR i chciał z Polski zrobić pole po wybuchu atomowym. Kukliński jest bohaterem który walczyło niepodległość RP.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
10
Zgadzam się z opinią
55
~Piotr 2012-12-14 (01:23) 5 godzin i 22 minut temu

Zdrajcą jest Jaruzelski , sługa ZSRR. Przeczytajcie rotę Ludowego Wojska Polskiego. Komu ono przysięgało ? Aż dziw bierze, że zdrajców Polski - Jaruzelskiego , Kiszczaka i innych wysoko postawionych oficerów dotychczas nie rozliczono za zdradę narodu Polskiego na rzecz Rosji Sowieckiej. Kukliński nie chciał pustyni na miejscu które dziś zwie się Polska...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
19
~iwan 2012-04-30 (22:51) 7 godzin i 54 minut temu

ja wiżu że zdjes jest mnoga naszych. no wot kak wy tu nas naszli, rebiata !

odpowiedz

zgłoś do moderacji