Strona główna serwisu
Wiceminister Patryk Jaki odpowiada ws. Kropiwnickiego: temat jest zamknięty, chciałem tylko przekazać list mieszkańców

Wiceminister Patryk Jaki odpowiada ws. Kropiwnickiego: temat jest zamknięty, chciałem tylko przekazać list mieszkańców

• Robert Kropiwnicki złoży zawiadomienie ws. wypowiedzi wiceministra sprawiedliwości
• Wytoczy mu proces sądowy i skieruje sprawę do Komisji Etyki
• Patryk Jaki do Kropiwnickiego: pan poseł prowadzi agencję towarzyską
• Do zdarzenia doszło podczas sejmowej debaty na temat prokuratury
• Wiceminister powołał się na zawiadomienia mieszkańców
• Jaki: moją intencją było przekazanie listu mieszkańców
Poseł PO Robert Kropiwnicki zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury ws. wypowiedzi wiceministra sprawiedliwości. Podczas debaty w Sejmie nt. prokuratury, Patryk Jaki zarzucił mu, że prowadzi agencję towarzyską.

Podczas dyskusji na temat prokuratury, prowadzonej w trakcie głosowań, liczne pytania do wnioskodawców zadawał Robert Kropiwnicki z PO.

W końcu głosowań nad tymi ustawami, głos zabrał wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki (PiS). - Sytuacja jest trudna, bo poseł Kropiwnicki wychodzi na mównicę i mówi wielokrotnie o standardach. Problem polega na tym, że mieszkańcy okręgu pana posła Kropiwnickiego skarżą się, że pan poseł Kropiwnicki w swoim mieszkaniu prowadzi agencję towarzyską - powiedział.


Wiceminister odniósł się do tej sprawy w programie #dziejesienazywo Wirtualnej Polski. Oświadczył, że z jego perspektywy "temat obrażania Kropiwnickiego" jest zamknięty. - Moją intencją było przekazanie listu mieszkańców tej kamienicy, w której mieszkanie wynajmuje Robert Kropiwnicki. W Polsce jest tak, że w znacznej części spraw sąd wydaje wyrok w procesie poszlakowym bądź tam gdzie jest 1 czy 2 świadków. A tu mamy 10 osób, które z imienia i z nazwiska podpisuje, że: panie pośle - u pana w mieszkaniu jest agencja towarzyska - mówił.

Jak kontynuował Jaki, w odpowiedzi na pismo mieszkańców Kropiwnicki napisał, że "tak naprawdę nie wie, co tam jest, ale zgodził się, że trzeba to sprawdzić".

To pisma, o których wspominał wiceminister:


(fot. WP.PL)


(fot. WP.PL)


(fot. WP.PL)


(fot. WP.PL)
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (9)
Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
23
~RUDY 2016-02-04 (16:33) 14 godzin i 19 minut temu

Lepiej powiedz jaki cennik był w tej agencji towarzyskiej.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
16
~Pola 2016-02-04 (18:24) 12 godzin i 28 minut temu

Gazety już w zeszłym roku o tym pisały

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
15
~Radek 2016-02-04 (16:36) 14 godzin i 16 minut temu

Jaki, czy w tej agencji Ukrainki też pracowały.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1