Trwa ładowanie...

Zamykają kontrowersyjne kluby Cocomo

Firma kończy działalność w całej Polsce

Zamykają kontrowersyjne kluby Cocomo
d4jm8um
d4jm8um

O firmie Cocomo było głośno w Warszawie od kilku miesięcy - od czasu otwarcia jednego z lokali go-go pod tą nazwą na Krakowskim Przedmieściu, w historycznym, reprezentatywnym centrum stolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie kaplicy Res Sacra Miser, figury Matki Bożej Pasawskiej i kościoła św. Anny. Warszawiacy zapchali skrzynkę burmistrza Śródmieścia mailami przeciw klubowi . Kolejne oburzenie wywołało otwarcie kolejnego lokalu w zabytkowej kamienicy przy ul. Foksal. Kluby pod szyldem Cocomo działały również w najbardziej reprezentatywnych miejscach w innych polksich miastach: w Krakowie tuż przy Rynku Głównym, w Zakopanem obok Krupówek, a w Sopocie przy sławnym Monciaku.

Cocomo nie miało dobrej prasy także przez doniesienia o klientach, którzy pamiętają jedynie pierwsze chwile w klubie, a rano budzą się z ogromnymi rachunkami. Jeden z nich za noc w Cocomo miał zapłacić podobno milion złotych.

To właśnie z tych powodów w kwietniu br. podjęto decyzję o zamknięciu klubu przy Krakowskim Przemieściu . Dziś jednak dowiadujemy się, że wszystkie kluby Cocomo w Polsce zostaną zamknięte! Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie firmy w internecie.

d4jm8um

Na razie nie wiadomo, czy właściciel sieci klubów, firma Event, wycofuje się z zarządzania klubami go-go, czy będzie je może prowadzić pod inną nazwą. Marka Cocomo od miesięcy ma bowiem złą sławę.

AKTUALIZACJA: Nad drzwiami do kamienicy, gdzie znajduje się nocny klub, pojawił się właśnie nowy szyld - "One Night". Najwidoczniej zdecydowano się na zmianę marki, ze względów najprawdopodobniej wizerunkowych.

Czytaj też: Robert Biedroń: "Jezus poszedłby do klubu go-go"

d4jm8um
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jm8um
Więcej tematów