Trwa ładowanie...

Warszawiaku, czy czujesz się bezpieczny?

Otwarta debata dla Woli i Bemowa

Warszawiaku, czy czujesz się bezpieczny?
d4lai43
d4lai43

Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy, Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki, przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji oraz straży miejskiej zapraszają wszystkich, którzy interesują się bezpieczeństwem w naszym mieście na otwartą debatę społeczną.

W ramach realizacji rządowego programu „Razem Bezpieczniej” Urząd ms.t. Warszawa zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej debacie. Tym razem spotkanie będzie dotyczyć mieszkańców Bemowa i Woli. Omawiane będą głównie trzy zagadnienia : bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscach publicznych i miejscach zamieszkania. W zeszłym roku programy te cieszyły się ogromną popularnością. Były dla mieszkańców źródłem wiedzy o stanie bezpieczeństwa w naszym mieście.

Cykl ten ma na celu ograniczenie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia. Dzięki tej społecznej debacie, mieszkańcy zostają włączeni w proces, który dzięki ich pomysłom może przyczynić się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa w naszym mieście. Dowiedzieć się będzie można jak władze Mazowsza, Warszawy oraz służby dbają o bezpieczeństwo i z jakimi problemami stykają się najczęściej. Ponieważ debata jest otwarta, każdy będzie mógł zadać nurtujące go pytania, wyrazić swoją opinię czy przedstawić pomysł na poprawę jakości systemu.

d4lai43

Na spotkanie, które odbędzie się 15 października o godz. 18.00,w Szkole Podstawowej przy ul. Zachodzącego Słońca 25, może więc przyjść każdy, kto chce czuć się bezpieczniej na ulicy, osiedlu, czy w swojej dzielnicy.

Debaty, tak jak spotkania zeszłoroczne, będą tłumaczone na bieżąco na język migowy, a także będzie można je oglądać dzięki transmisji online za pośrednictwem strony internetowej www.bezpieczna.um.warszawa.pl

d4lai43
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lai43
Więcej tematów