Zwrot ws. Brexitu. Włodzimierz Cimoszewicz komentuje
- Brytyjczykom się zmieniło. Zrobiono interesujący sondaż na poziomie okręgów do Izby Gmin. Na 650, w 600 większość jest za pozostaniem w UE. To sygnał dla deputowanych - mówił Włodzimierz Cimoszewicz w programie "Tłit". - May, jeśli deal nie jest akceptowany, powinna zgodzić się na drugie referendum. Jestem przekonany, że dziś większość ludzi opowiedziałaby się za pozostaniem w UE - dodał.