Trwa ładowanie...

Meghan Markle urodziła. Sprawdź, jaka jest płeć najmłodszego Royal Baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Księżna Meghan Markle urodziła. Najmłodszego Royal Baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja. Z tej okazji Książę Harry specjalnie skrócił wizytę w Holandii.

Share
Meghan Markle urodziła. Sprawdź, jaka jest płeć najmłodszego Royal Baby w brytyjskiej rodzinie królewskiejŹródło: Getty Images
d4ebufg

Meghan Markle urodziła – znamy płeć Royal Baby

Wiadomość o ciąży księżnej Meghan Markle zwróciła uwagę mediów z całego świata. Żona księcia Harry’ego będąc w stanie błogosławionym, cały czas pozostawała bardzo aktywna i chętnie towarzyszyła mężowi w oficjalnych obowiązkach. Z życia publicznego wycofała się dopiero pod sam koniec ciąży. Pałac Buckingham podał oficjalną informację o narodzinach pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry’ego, w poniedziałek, 6 maja tuż po godzinie 15. Meghan urodziła zdrowego synka, który ważył 3,2 kg. Jak na razie informacje na temat imienia chłopca pozostają nieznane.

Meghan Markle – ciąża

Przypominamy, że informację o ciąży żony księcia Harry’ego Pałac Kensington potwierdził 15 października 2018. Ostatnie publiczne wystąpienie Meghan przed urodzeniem dziecka miało miejsce 11 marca 2019, podczas obchodów Wspólnoty Narodów. Od tego dnia księżna Sussex przestała udzielać się medialnie, czego wyjątkiem była wizyta złożona w ambasadzie Nowej Zelandii w Londynie, w celu złożenia kondolencji po zamachach, które miały miejsce 15 marca w Nowej Zelandii. Wiadomo, że po ślubie królewska para otrzymała tytuły księcia oraz księżnej Sussex. Tytuł księcia (diuka) może odziedziczyć jedynie potomek męski, natomiast dziewczyna otrzymałaby tytuł lady.

d4ebufg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ebufg
d4ebufg
Więcej tematów