Trwa ładowanie...
dzxabqa

Śląskie. Zderzenie dwóch autobusów. Wielu rannych, w tym dzieci

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Panki (woj. śląskie). Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa autobusy szkolne. Rannych jest 12 osób: dwóch kierowców, opiekunka oraz dziewięcioro dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śląskie. Do zderzenia autobusów doszło w miejscowości Panki.
Śląskie. Do zderzenia autobusów doszło w miejscowości Panki. (Twitter.com, Fot: Policja Śląska)
dzxabqa

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 15 w miejscowości Panki, na skrzyżowaniu ulicy Tysiąclecia z ulicą Górniczą. Prawdopodobnie przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przez jednego z kierowców. Drugi wjechał w bok autobusu. Dokładne okoliczności w jakich doszło do wypadku będą jeszcze ustalane. W najgorszym stanie jest jeden z kierowców, którego strażacy musieli wyciągać z zakleszczonego pojazdu. Wszyscy pasażerowie byli przytomni.

W jednym z autobusów dzieci jechały na pływalnię, drugim wracały do domu ze szkoły. W jednym z pojazdów podróżowało 5 osób, w drugim 47, w tym 43 to dzieci. Do zdarzenia wyjechały karetki pogotowia z położonej 30 kilometrów dalej Częstochowy. Poderwano też śmigłowce ratunkowe. Siedem osób trafiło do szpitala, pięcioro opatrzono na miejscu, a pozostałe zostały przewiezione do pobliskiej remizy.

Życiu żadnego z poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

dzxabqa

Karambol na A2. W Łódzkiem zderzyło się pięć aut, trzy osoby są ranne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dzxabqa

Podziel się opinią

Share
dzxabqa
dzxabqa
Więcej tematów