Trwa ładowanie...

Częstochowa. Zapadł się pod podłogę, ale i tak trafił do więzienia

Dwaj mężczyźni poszukiwani listami gończymi w rękach policji. Jeden z przestępców przed funkcjonariuszami schował się pod podłogą.

Share
Częstochowa. Piwnica nie okazała się skuteczną kryjówką.
Częstochowa. Piwnica nie okazała się skuteczną kryjówką.Źródło: Śląska Policja
dyih8dv

Policjanci z częstochowskiego referatu poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali dwie kolejne osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Jeden z mężczyzn, mieszkaniec Blachowni, od dwóch lat poszukiwany był dwoma listami gończymi za uchylanie się przed płaceniem alimentów. Gdy częstochowscy stróże prawa zapukali do jego mieszkania, dosłownie zapadł się pod ziemię. Policjanci weszli do środka i przystąpili do czynności służbowych. Podczas sprawdzania pomieszczeń, ich uwagę przykuła komoda. Gdy ją przesunęli, pod wykładziną znaleźli właz, prowadzący do niewielkiego pomieszczenia piwnicznego. To właśnie tam ukrył się poszukiwany 40-latek. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie dwa lata.

dyih8dv

Częstochowscy stróże prawa, tym razem na terenie województwa opolskiego, zatrzymali również 37-latka. Mężczyzna od dwóch lat ukrywał się poza granicami kraju. Za fałszerstwo miał do odsiedzenia pięć miesięcy Ma jeszcze do odbycia drugą karę, za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Na razie na czternaście dni trafi do tymczasowego aresztu, a o jego losie zadecyduje sąd.

Kilka dni temu kryminalni z Częstochowy zatrzymali z kolei przestępców w wieku 36-46 lat, którzy od kilku lat ukrywali się przed organami ścigania.

Częstochowa. Zatrzymania poszukiwanych listami gończymi

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali kilka dni temu 3 przestępców w wieku 36-46 lat, którzy od kilku lat ukrywali się przed organami ścigania.

Jeden z nich został zatrzymany w miejscu zamieszkania na terenie Częstochowy. Mężczyzna od ponad 2 lat poszukiwany był 2 listami gończymi za przestępstwa narkotykowe. Najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu.

dyih8dv

Do kolejnego zatrzymania doszło w Blachowni. 36-latek poszukiwany był od 7 lat. Przez ten czas uporczywie uchylał się od alimentacji poza granicami kraju. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli też przy nim narkotyki. Na 6 miesięcy trafił do aresztu.

Z kolei prawie 1,5 roku spędzi w więzieniu 46-letni mieszkaniec Częstochowy, który poszukiwany był 3 listami gończymi za kradzieże i znęcanie się nad zwierzętami.

Polityczna burza po słowach prezydenta o prokuratorach. Ryszard Kalisz mówi ostro

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dyih8dv

Podziel się opinią

Share
dyih8dv
dyih8dv
Więcej tematów