WP

Przerażająca sprawa. Więził kobietę w Pabianicach i Ksawerowie. Jest akt oskarżenia

43-letni mężczyzna więził i gwałcił kobietę w domu na działce w gminie Ksawerów oraz w mieszkaniu w Pabianicach. Jej koszmar trwał kilka miesięcy. Do Sądu Okręgowego w Łodzi wpłynął akt oskarżenia w tej sprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas przesłuchania 43-latek nie przyznał się do winy
Podczas przesłuchania 43-latek nie przyznał się do winy (East News)
WP

Kobieta poznała 43-latka, gdy była w trudnej sytuacji życiowej. Jak czytamy w "Kurierze Lubelskim", pokłóciła się z mężem i nie miała gdzie zamieszkać. Szukając mieszkania do wynajęcia, trafiła na podejrzanego.

Zgodziła się zamieszkać w jego domu w gminie Ksawerów. Wtedy zaczął się koszmar.

Z ustaleń śledczych wynika, że Maria M. była więziona od 31 grudnia 2015 roku do 15 kwietnia 2016 roku w dwóch miejscach: w domu na działce w gminie Ksawerów oraz w mieszkaniu w Pabianicach.

WP

43-latek wiele razy zgwałcił kobietę, groził, że zabije ją i jej dzieci. Zmuszał ją także do przygotowywania środków odurzających.

Kobiecie jednak udało się uwolnić od swojego oprawcy. Policjanci zatrzymali go 27 września 2018 roku. Został osadzony w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim, w którym przebywa do dzisiaj. Podczas przesłuchania 43-latek nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień.

Przeczytaj także:

WP

Zobacz także: Quiz światopoglądowy Borysa Budki. O religii w szkołach, edukacji seksualnej i związkach partnerskich

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

WP

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP