Trwa ładowanie...
tomasz kosik

Radom. Policja poszukuje podejrzanego o gwałt. Publikuje zdjęcie

Radomscy policjanci poszukują 39-letniego Tomasza Kosika podejrzanego o gwałty i kradzieże. Za mężczyzną wydano Europejski Nakaz Aresztowania.

Share
Radom. Policja poszukuje podejrzanego o gwałt. Publikuje zdjęcie
Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl
dfgsgnb

Tomasz Kosik poszukiwany jest od 2000 roku na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia m.in. za zgwałcenia i kradzieże. Sąd Okręgowy w Radomiu wydał za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Jego miejscem zamieszkania jest lokal przy ul. Staszica 28 m. 8 w Radomiu. Ostatnio mężczyzna posługiwał się dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach oraz w pizzerii.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie podkreśla, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

dfgsgnb

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

Źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

Zobacz także: Scheuring-Wielgus o raporcie nt. pedofilii w Kościele. „Ludzie byli zdruzgotani”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfgsgnb

Podziel się opinią

Share
dfgsgnb
dfgsgnb
Więcej tematów