Trwa ładowanie...
d1isqe5
d1isqe5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent Andrzej Duda wrócił z dwudniowej wizyty w Bułgarii

• Prezydent Andrzej Duda wrócił do kraju z Bułgarii
• Przebywał tam z dwudniową wizytą
• Spotkał się m.in. z prezydentem i premierem tego kraju
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1isqe5

W poniedziałek Andrzej Duda i prezydent Bułgarii Rosen Plewnelijew rozmawiali w Sofii m.in. o zbliżającym się szczycie NATO w Warszawie, pogłębianiu dwustronnej i regionalnej współpracy, wzmacnianiu łączności infrastrukturalnej i energetycznej w ramach koncepcji ABC (państw Adriatyku, Bałtyku i Morza Czarnego) oraz o kryzysie migracyjnym.
Prezydent Andrzej Duda spotkał się także z bułgarskim premierem Bojko Borysowem oraz przewodniczącą bułgarskiego parlamentu Cecką Caczewą.

Wcześniej, w niedzielę Andrzej Duda spotkał się w polskiej ambasadzie z Polakami mieszkającymi w Bułgarii. Prezydent odznaczył sześć osób za wybitne zasługi na rzecz Polonii i promowanie polskiej kultury.

d1isqe5

Podziel się opinią

Share

d1isqe5

d1isqe5
Więcej tematów