Trwa ładowanie...
d2rgabm
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydenci USA i Turcji rozmawiali m.in o Syrii

• Barack Obama i Revep Tayyip Erdogan odbyli rozmowę telefoniczną
• Prezydenci USA i Turcji rozmawiali o dalszej walce z Państwem Islamskim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barack Obama
Barack Obama (AFP, Fot: SAUL LOEB)
d2rgabm

Prezydenci USA i Turcji, Barack Obama i Recep Tayyip Erdogan, rozmawiali telefonicznie o wojnie w Syrii i działaniach przeciwko Państwu Islamskiemu (IS) - poinformował w środę Biały Dom.

Barack Obama podkreślił znaczenie współpracy międzynarodowej dla utrzymania zawieszenia broni w Syrii a także dla przemian politycznych w tym kraju.

Obaj przywódcy, jak wynika z komunikatu Białego Domu, byli zgodni, że konieczna jest dalsza walka z Państwem Islamskim, prowadząca do całkowitego rozbicia tej organizacji, a także działania mające na celu ochronę Turcji, Europy i świata przed atakami grup bojowników.

d2rgabm

Podziel się opinią

Share

d2rgabm

d2rgabm
Więcej tematów