Trwa ładowanie...
d2ozxsd

Poseł PiS: "piątka" Kaczyńskiego to chwyt propagandowy

Poseł PiS Andrzej Sośnierz uważa, że "piątka" Kaczyńskiego w Metropolii Śląsko-Zagłębiowskiej będzie zaledwie "czwórką". Polityk nazwał program prezesa PiS "chwytem propagandowym".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PiS Andrzej Sośnierz
Poseł PiS Andrzej Sośnierz (East News)
d2ozxsd

- To chwyt propagandowy. Ostatni punkt "piątki" Kaczyńskiego dotyczy przywrócenia transportu tam, gdzie został zlikwidowany. Póki co na Śląsku nie został zlikwidowany. (...) To nie jest program ogólnego dofinansowania transportu, ale przywrócenia go w miejscowościach niemal całkowicie odciętych od świata - stwierdził Sośnierz na antenie Radia Piekary.

Polityk podkreślał, że sieć dróg łączących górnośląską metropolię należy do najlepszych w kraju. Przyznał, że został on wybudowany za pieniądze gmin i dofinansowania z UE, ale spełnia swoją funkcję.

d2ozxsd

Sośnierz skomentował również słowa Kaczyńskiego o "równomiernym rozwoju Polski", który stanowi jeden z głównych postulatów PiS. - Osobiście uważam, że pogląd, iż cała Polska będzie rozwijała się równomiernie za utopijny. Chciałoby się, żeby rozwój kraju szedł do góry, ale w każdym państwie pojawiają się ośrodki wiodące - tłumaczył.

Źródło: Radio Piekary

d2ozxsd

Zobacz także: Balcerowicz ostro do Kaczyńskiego. Cięta riposta Tarczyńskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d2ozxsd

d2ozxsd
d2ozxsd
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów