ycipk-40g6wx

Poseł PiS: "piątka" Kaczyńskiego to chwyt propagandowy

Poseł PiS Andrzej Sośnierz uważa, że "piątka" Kaczyńskiego w Metropolii Śląsko-Zagłębiowskiej będzie zaledwie "czwórką". Polityk nazwał program prezesa PiS "chwytem propagandowym".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł PiS Andrzej Sośnierz
Poseł PiS Andrzej Sośnierz (East News)
ycipk-40g6wx

- To chwyt propagandowy. Ostatni punkt "piątki" Kaczyńskiego dotyczy przywrócenia transportu tam, gdzie został zlikwidowany. Póki co na Śląsku nie został zlikwidowany. (...) To nie jest program ogólnego dofinansowania transportu, ale przywrócenia go w miejscowościach niemal całkowicie odciętych od świata - stwierdził Sośnierz na antenie Radia Piekary.

Polityk podkreślał, że sieć dróg łączących górnośląską metropolię należy do najlepszych w kraju. Przyznał, że został on wybudowany za pieniądze gmin i dofinansowania z UE, ale spełnia swoją funkcję.

ycipk-40g6wx

Sośnierz skomentował również słowa Kaczyńskiego o "równomiernym rozwoju Polski", który stanowi jeden z głównych postulatów PiS. - Osobiście uważam, że pogląd, iż cała Polska będzie rozwijała się równomiernie za utopijny. Chciałoby się, żeby rozwój kraju szedł do góry, ale w każdym państwie pojawiają się ośrodki wiodące - tłumaczył.

Źródło: Radio Piekary

ycipk-40g6wx

Zobacz także: Balcerowicz ostro do Kaczyńskiego. Cięta riposta Tarczyńskiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40g6wx

ycipk-40g6wx
ycipk-40g6wx