Trwa ładowanie...

Polacy zdecydowali. TVN24 bije na głowę TVP

Polscy internauci wskazali swój ulubiony program polityczny. Badanie nie daje złudzeń - TVN24 na głowę bije TVP Info oraz Polsat News. Podobnie jest w kwestii ulubionego politycznego programu śniadaniowego, które nadawane są w niedzielę.

Badanie WP. TVN24 zdeklasowało TVP i Polsat News Badanie WP. TVN24 zdeklasowało TVP i Polsat News Źródło: East News
d21k92d
d21k92d

Badanie na zlecenie Wirtualnej Polski zorganizowano na panelu Ariadna w dniach 3-6 grudnia. Udział w nim wzięła reprezentatywna próba 1073 osób. Do przeprowadzenia badania wykorzystano metodę CAWI - ankiety wypełnianej przez internet.

Polacy zdecydowali. TVN24 deklasuje TVP i Polsat News

W najnowszym badaniu dla WP ankietowani musieli zmierzyć się z dwoma pytaniami: "Który program polityczny cenisz i lubisz najbardziej" oraz "Który 'śniadaniowy' program polityczny nadawany w niedzielę cenisz i lubisz najbardziej".

Wyniki są jednoznaczne. W obu kategoriach TVN24 bije na głowę programy polityczne TVP Info oraz Polsat News.

PO wycofuje się z likwidacji TVP Info. Zaskakujące słowa Kidawy-Błońskiej

TVN24 ponad TVP. Internauci nie zostawili wątpliwości

Jeżeli chodzi o programy polityczne nadawane przez stacje telewizyjne w dni robocze, to zdecydowanie wygrywa wieczorne pasmo TVN24. Największym poparciem cieszą się "Fakty po Faktach", na które głos oddało 36 proc. badanych.

d21k92d

Drugie miejsce przypadło "Kropce nad i" Moniki Olejnik, na które zagłosowało 17 proc. ankietowanych. Ostatnie miejsce na podium przypadło "Gościu Wydarzeń" w telewizji Polsat News (13 proc. głosów).

Jak wynika z badania dla WP, dopiero na czwartym miejscu uplasował się program TVP Info "#Jedziemy" (10 proc.), którego gospodarzem jest Michał Rachoń.

Na dalszych miejscach znalazły się programy: "Debata dnia" Polsat News (7 proc.) oraz "Gość Wiadomości" TVP Info (6 proc.). Za nimi jedyny wyjątek w przypadku TVN24 - "Rozmowa Piaseckiego", która przypadła do gustu 6 proc. badanych.

Ostatnie miejsca w badaniu dla WP zajęły: "Kwadrans Polityczny" TVP (4 proc.) oraz "Graffiti" Polsat News, na które głos oddało zaledwie 1 proc. ankietowanych.

Badanie WP. TVN24 na głowę bije TVP i Polsat News Ariadna
Badanie WP. TVN24 na głowę bije TVP i Polsat News Źródło: Ariadna

TVN24 deklasuje TVP. Ponad połowa głosów

TVN24 deklasuje rywali również w pytaniu o najciekawszy "polityczny program 'śniadaniowy' nadawany w niedzielę".

d21k92d

Tu stacja z Wiertnicznej 166 zdobyła ponad połowę głosów, bo aż 57 proc. ankietowanych zagłosowało na program "Kawa na ławę", który zwyczajowo prowadzi Konrad Piasecki.

Na drugim miejscu znalazł się program "Woronicza 17" TVP Info, na który głos oddało 23 proc. respondentów. Ostatnie, trzecie miejsce, przypadło Polsat News i "Śniadaniu Rymanowskiego", które przypadło do gustu 20 proc. badanych.

TVN24 nad TVP i Polsat News. Tak głosowali Polacy Ariadna
TVN24 nad TVP i Polsat News. Tak głosowali Polacy Źródło: Ariadna

Badanie dla WP. Polacy ocenili TVP

W ostatnim badaniu dla WP na panelu Ariadna Polacy ocenili też działalność TVP pod rządami Jacka Kurskiego. Wyniki okazały się miażdżące dla Telewizji Publicznej.

d21k92d

Jak informowaliśmy, aż 67 proc. ankietowanych negatywnie oceniło działalność TVP z Jackiem Kurskim u steru. Pozytywnie o TVP wypowiedziało się jedynie 17 proc. badanych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21k92d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21k92d
Więcej tematów