Trwa ładowanie...
d2a9y4f

"Polacy zapominają, jaka jest PO, plakatami chcemy im przypomnieć"

- Taśmy sprzed kilku tygodni pokazały, jak PO rządzi Polską. Afera taśmowa jest zamiatana pod dywan i chcieliśmy plakatami przypomnieć, jaka jest naprawdę Platforma Obywatelska – powiedział Gość poranka TVP Info, Stanisław Karczewski, wicemarszałek Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Share
d2a9y4f

Mówiąc o plakatach z politykami Platformy, jakie przygotował PiS, dodał: – Te plakaty nawiązują do hasła wyborczego PO i nie są to zdjęcia retuszowane.

Prawo i Sprawiedliwość szykuje się do kampanii przed zaplanowanymi na jesień, wyborami samorządowymi. W jej ramach w największych miastach Polski zawisły plakaty, na których są zdjęcia Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego, Elżbiety Bieńkowskiej i Bartłomieja Sienkiewicza. Całość wieńczy zmodyfikowane hasło PO z kampanii sprzed lat: "By żyło się lepiej. Władzy". PiS chciało, by brzmiało: "By żyło się lepiej. SITWIE!", ale nie zgodził się na to właściciel nośników, co prezes Jarosław Kaczyński nazwał cenzurą.

- Sitwa to władza, to słyszeliśmy w taśmach prawdy - tak hasło plakatowej kampanii skomentował Stanisław Karczewski z Prawa i Sprawiedliwości. - O skutkach rządzenia Polską przez PO możemy się przekonać widząc sytuację w służbie zdrowia, w oświacie, czy w sprawie budowy autostrad - dodał wicemarszałek Senatu.

d2a9y4f

Podziel się opinią

Share
d2a9y4f
d2a9y4f
Więcej tematów