Trwa ładowanie...
d1yph1l

Podejrzewany o gwałt na nastolatkach "Krystek" z Wejherowa został aresztowany

Krystian W., podejrzewany o wykorzystywanie seksualne nastolatek został zatrzymany na wniosek gdańskiej prokuratury. Obecnie przewożony jest do prokuratury, gdzie zostaną przedstawione mu zarzuty w związku z przestępstwami na tle seksualnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejrzewany o gwałt na nastolatkach "Krystek" z Wejherowa został aresztowany
(WP, Fot: Tomasz Gdaniec)
d1yph1l

- W czwartek funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji zatrzymali pod Wejherowem 38-letniego mężczyznę. Zatrzymany nie stawiał oporu - informuje Wirtualną Polskę asp. sztab. Renata Legawiec z Komendy Wojewódzkiej Policji.

O Krystianie W. zrobiło się głośno w marcu tego roku. 14-letnia Anaid była pół Polką, pół Ormianką. Dziewczyna rzuciła się pod pociąg. Po jej śmierci matka rozpoczęła śledztwo na własną rękę. Okazało się, że przyczyną załamania nie były złe oceny w szkole, ani kłótnie z nastoletnim chłopakiem lecz 38-letni Krystian W. Mężczyzna oferował 14-letniej Anaid doładowania do telefonów, alkohol, wizyty w klubach. Nagle zażądał zwrotu pieniędzy. Spotkali się w sobotę, dzień przez samobójstwem nastolatki. Dziewczyna zdążyła jeszcze zadzwonić do koleżanki, informując, że padła ofiarą gwałtu. Następnego dnia rzuciła się pod pociąg.

Przyspieszenie działań prokuratury może mieć związek z ostatnimi działaniami Adama Bodnara. Rzecznik Praw Obywatelskich zwrócił się między innymi do organów ścigania o udzielenie stosownych informacji i wyjaśnień w sprawie trwającego postępowania.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1yph1l

Podziel się opinią

Share

d1yph1l

d1yph1l
Więcej tematów