Trwa ładowanie...

Podały się za pracownice administracji i okradły. Rozpoznajesz je?

"Dokonały kradzieży pieniędzy, srebrnej biżuterii oraz dokumentów"

Podały się za pracownice administracji i okradły. Rozpoznajesz je?
dx4xnk0
dx4xnk0

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży metodą „na legendę”, do której doszło w grudniu 2014 roku, w mieszkaniu przy ulicy Bogusławskiego 24. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęć lub posiadają informacje na ich temat.

W dniu zdarzenia kobiety z portretów pamięciowych dokonały kradzieży pieniędzy, srebrnej biżuterii oraz dokumentów. Kobiety podszyły się pod pracowników administracji. Suma strat wyniosła ponad 3000 złotych. Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną zostały sporządzone portrety pamięciowe.

1. Kobieta - w wieku około 20 lat, wzrostu około 150 cm, szczupła sylwetka, cera śniada, czoło niskie i szerokie, włosy ciemne, długie, oczy ciemne. Ubrana była w granatową kurtkę z kapturem, z brązowym futerkiem. W uszach miała kolczyki- białe perełki.

dx4xnk0

2. Kobieta – w wieku około 25 lat, wzrostu około 164 cm, średniej budowy ciała, cera opalona, oczy ciemne, lekko skośne. Ubrana była w białą kurtkę i białą czapkę. Na szyi miała naszyjnik z perełek.

Na wszelkie informacje policjanci czekają przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-32-10, 22 603-71-55, 22 603-71-56 na numer alarmowy 997 lub 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl.

dx4xnk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx4xnk0
Więcej tematów