Trwa ładowanie...
IAR

Początek kampanii wyborczej do P.E. Polski Razem Jarosława Gowina

Politycy Polski Razem Jarosława Gowina rozpoczynają oficjalną kampanię przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. W Warszawie (godz.11.) przedstawią europejski program swojego ugrupowania, który przygotował zespół ekspertów pod kierownictwem Pawła Kowala.
Share
Jarosław Gowin
Jarosław GowinŹródło: WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski
d14ytk1

- Zaprezentujemy Polakom naszą wizję Unii Europejskiej i powiemy na jakich zasadach Polska powinna być obecna w Unii Europejskiej, jaka powinna być polityka tej instytucji w zakresie gospodarki, funkcjonowania wewnętrznego, w zakresie spraw zagranicznych - mówi Przemysław Wipler.

Wipler poinformował, że oficjalną listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego jego ugrupowanie przedstawi pod koniec marca. - Zaczynamy od programu, na nazwiska przyjdzie czas. Dodał, że "można się domyślać, że będą to osoby, które wezmą udział w wystąpieniu programowym, a przynajmniej część z nich".

Podczas europejskiej konwencji Polski Razem przewidziano wystąpienia: Jarosława Gowina, Krystyny Iglickiej-Okólskiej, Marka Migalskiego, Przemysława Wiplera, Artura Zasady, Adama Bielana, Pawła Poncyljusza i Jadwigi Emilewicz. W konferencji wezmą też udział eksperci i goście specjalni.

d14ytk1

Podziel się opinią

Share
d14ytk1
d14ytk1
Więcej tematów