ycipk-4bp7yh

Paweł Poncyljusz zmienia zdanie ws. Antoniego Macierewicza. "Cynizm smoleński"

Paweł Poncyljusz potępia postawę byłego ministra Antoniego Macierewicza. Wypomina mu "szaleństwo i cynizm smoleński". Wcześniej kandydat PO-KO do Sejmu chwalił Macierewicza, twierdząc, że zaraz obok Bronisława Komorowskiego był jedynym szefem MON, który był przygotowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Poncyljusz tłumaczy się ze słów o Macierewiczu
Paweł Poncyljusz tłumaczy się ze słów o Macierewiczu (East News)
ycipk-4bp7yh

Paweł Poncyljusz był gościem TVN24. Lider list PO-KO z Rezszowa był pytany o swoją niedawną wypowiedź ws. Antoniego Macierewicza. Przypomnijmy: polityk stwierdził, że "Platforma wcale nie jest tak krytyczna wobec niego".

- Dalej uważam, że Antoni Macierewicz i, paradoksalnie, Bronisław Komorowski to jedyni dwaj ministrowie obrony narodowej w Polsce, którzy naprawdę byli przygotowani do pełnienia swojej funkcji - mówił wówczas Poncyljusz.

Teraz tłumaczy, co miał na myśli. – Mówiłem tak, natomiast prawda jest taka, że mam dziesiątki zarzutów wobec ministra Macierewicza, tego jak szargał ludzi, wyrzucał generałów, i to jeszcze przez Misiewicza, kiedy zatrudniał niekompetentnych ludzi w PGZ i dobierał do PGZ Autosan, Exatel (...) – stwierdził Paweł Poncyljusz.

ycipk-4bp7yh

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wbija szpilę PiS. Jest riposta szefa KPRM

– Minister Macierewicz z tym szaleństwem i cynizmem smoleńskim jest absolutnie do potępienia i nie mam co tego żadnych wątpliwości – dodał na antenie TVN24.

ycipk-4bp7yh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
ycipk-4bp7yh
ycipk-4bp7yh