Trwa ładowanie...
d2l0t81

Michał Szczerba: minister Jurgiel to katastrofa. Nigdy nie powinien znaleźć się w rządzie

- Katastrofą absolutną jest minister Jurgiel. Nigdy nie powinien znaleźć się w rządzie. Również minister Waszczykowski zachowuje się na scenie politycznej jak słoń w składzie porcelany - mówił w #dziejesienazywo Michał Szczerba (PO), pytany o najsłabsze punkty rządu. Piotr Apel (Kukiz'15) krytykował PiS m.in. za obsadzanie spółek Skarbu Państwa swoimi ludźmi.
Share
d2l0t81

Zarówno Szczerba, jak i Piotr Apel, mówiąc o plusach obecnego gabinetu, wymienili minister cyfryzacji Annę Streżyńską. - Robi bardzo dużo dobrej roboty - ocenił polityk Kukiz'15.

Apel za największy błąd rządu uważa olbrzymi deficyt budżetowy. - Ten olbrzymi dług, który zaciągamy w imieniu naszych dzieci i wnuków, trzeba będzie spłacić - podkreślił. Dodał, że PiS kontynuuje politykę swoich poprzedników zawłaszczania państwa, obsadzanie spółek Skarbu Państwa swoimi ludźmi.

Polityk Kukiz'15 pozytywnie ocenił zmiany związane z polską armią. - Wierzę, że obrona terytorialna powstanie, pewne patologie w służbach specjalnych zostaną zahamowane - nie będzie podsłuchów, inwigilacji manifestacji - mówił.

d2l0t81

Podziel się opinią

Share
d2l0t81
d2l0t81
Więcej tematów