Trwa ładowanie...

Krystyna Pawłowicz o Marszu Równości w Białymstoku. Posłanka PiS opublikowała kontrowersyjny wpis na temat ataków

Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie Marszu Równości w Białymstoku. W swoim wpisie w mediach społecznościowych posłanka PiS uznała ataki za prowokację.

Share
Krystyna Pawłowicz o Marszu Równości w Białymstoku. Posłanka PiS opublikowała kontrowersyjny wpis na temat atakówŹródło: newspix.pl
dgh0lwo

Krystyna Pawłowicz o Marszu Równości w Białymstoku

Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie ataków na Marszu Równości, które miały miejsce w Białymstoku. Zdarzenie odebrała jako prowokację, której celem miałoby udaremnić zwycięstwo PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych. W swoim wpisie na twitterze apelowała, aby „nie dać się sprowokować”.

Białystok – ataki podczas Marszu Równości

Przypominamy, że w pierwszym białostockim Marszu Równości, który odbył się w sobotę, 20 lipca, według szacunków policji wzięło udział 800 osób. Tego samego dnia protestowały także osoby uczestniczące w wydarzeniach zorganizowanych równocześnie, przeciwko „promocji LGBT”. Pod koniec marszu doszło do starć, podczas których uczestnicy zostali obrzuceni kamieniami, jajkami i petardami. Nie pomogła nawet interwencja policji, w której stronę rzucano m.in. butelkami oraz kostką brukową. Wiadomo, że doszło do przypadków pobicia, a do szpitala przewieziono m.in. także policjantkę.

dgh0lwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgh0lwo
dgh0lwo
Więcej tematów