Trwa ładowanie...

Koronawirus. Wzięli ślub na oddziale covidowym. Są dobre wieści

COVID-19 to poważna choroba, która bardzo często wymaga hospitalizacji. W marcu na jednym z oddziałów covidowych udzielono ślubu pewnej parze. Pan młody ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. Szpital przekazał kolejne dobre wiadomości - mężczyzna wyzdrowiał i wrócił do domu.

Share
Koronawirus. Ślub na oddziale covidowym
Koronawirus. Ślub na oddziale covidowym Źródło: Facebook/Szpitale Pomorskie
d1ab4r2

Ślub na oddziale covidowym odbył się w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku. Ceremonię zorganizowali pracownicy tej leczniczy.

Ślub w szpitalu. Pan młody wrócił do domu

Jak poinformowano w mediach społecznościowych, para zdecydowała się na ślub z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19 u pana młodego. Jak się okazuje, mężczyzna już wyzdrowiał i opuścił szpital.

d1ab4r2

"Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już mojego męża, z głębi serca podziękować pani prezes, jak również całemu zarządowi za umożliwienie nam zawarcia ślubu na terenie Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku" - takie podziękowania umieścił na Facebooku szpital w Gdańsku.

Państwo młodzi podziękowali placówce za to, że tak szybko udało się zorganizować ślub. "Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, że w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich państwa mogła się wydarzyć" - przekazała świeżo upieczona małżonka.

Medycy przekazali wtedy także, że ceremonia zaślubin była bardzo wzruszająca. W marcu załoga szpitala życzyła młodej parze szybkiego powrotu do zdrowia. W poniedziałek szpital przekazał, że pan młody wrócił do domu.

"Pamiętacie ślub w naszym szpitalu? Mamy dla was dobrą wiadomość, bo dzisiaj (poniedziałek - przyp. red.) właśnie mury Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku opuścił i udał się do domu pan młody. Bardzo się cieszymy, że małżonkowie mogą być już razem" - czytamy.

Zobacz też: Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia o tłumie na Jasnej Górze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1ab4r2

Podziel się opinią

Share
d1ab4r2
d1ab4r2
Więcej tematów