Trwa ładowanie...

Koronawirus w Polsce. Ślub na oddziale covidowym. Małżonkowie dziękują medykom

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. Coraz więcej osób z COVID-19 wymaga hospitalizacji. Przez tę chorobę do jednego ze szpitali w województwie pomorskim trafiła para, która na oddziale covidowym wzięła ślub. Małżonkowie w mediach społecznościowych podziękowali załodze medycznej.

Share
Koronawirus w Polsce. Ślub na oddziale covidowym
Koronawirus w Polsce. Ślub na oddziale covidowym Źródło: Facebook/Szpitale Pomorskie
d2k6rhd

Ta nietypowa ceremonia ślubna odbyła się w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku. Ślub został zorganizowany przez pracowników tej placówki medycznej.

Para zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego w szpitalu z powodu ciężkiego przebiegu COVID-19 u pana młodego.

d2k6rhd

Personel medyczny Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych w mediach społecznościowych opublikował podziękowania, które otrzymał za zorganizowanie ślubu.

Zobacz też: Szczepienia na koronawirusa. Co robić na końcu kolejki? Rzecznik Praw Pacjenta wyjaśnił w szczegółach

Koronawirus w Polsce. Ślub na oddziale covidowym

"Chciałabym serdecznie w swoim imieniu, jak również teraz już mojego męża, z głębi serca podziękować pani prezes, jak również całemu zarządowi za umożliwienie nam zawarcia ślubu na terenie Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku" - czytamy.

Państwo młodzi podziękowali także za to, że ślub udało zorganizować się bardzo szybko. Małżonkom zależało na tym ze względu na ciężki stan pana młodego.

d2k6rhd

"Tak ważna dla nas chwila z jednej strony bardzo radosna, a z drugiej przykra, że w takich okolicznościach dzięki życzliwości wszystkich Państwa mogła się wydarzyć" - dodała panna młoda.

Personel przekazał natomiast, że ceremonia była bardzo wzruszająca. Medycy przyozdobili salę szpitalną w balony z rękawiczek jednorazowych. Załoga szpitala młodej parze życzyła jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2k6rhd

Podziel się opinią

Share
d2k6rhd
d2k6rhd
Więcej tematów