ycipk-3g9okg

Komitet Wykonawczy PiS spotkał się przy Nowogrodzkiej. Znamy tematy rozmów

W środę po południu w warszawskiej siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej zgromadził się Komitet Wykonawczy partii. W zebraniu brali udział szefowie regionalnych struktur oraz kierownictwo ugrupowania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Komitet Wykonawczy PiS spotkał się w środę
Komitet Wykonawczy PiS spotkał się w środę (East News)
ycipk-3g9okg

Do siedziby PiS przyjechali m.in. szef KPRM Michał Dworczyk, szef gabinetu premiera Marek Suski, wicemarszałek, szef klubu PiS Ryszard Terlecki, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, b. szefowa MEN Anna Zalewska i jej następca w resorcie Dariusz Piontkowski, wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker oraz poseł PiS Marek Ast.

Ryszard Terlecki powiedział dziennikarzom, że podczas rozmów zostaną poruszone najważniejsze kwestie polityczne na najbliższe miesiące. Podkreślił jednak, że decyzje personalne zapadną podczas zaplanowanego na czwartek Komitetu Politycznego.

ycipk-3g9okg

- Na pewno podsumujemy kampanię wyborczą do PE i będziemy rozmawiali o planach na zbliżającą się kampanię do Sejmu - powiedział dziennikarzom przed spotkaniem Marek Ast. Parlamentarzysta dodał, że wezmą w nim udział szefowie okręgów PiS i władze krajowe partii i będzie ono miało charakter techniczny.

W skład Komitetu Wykonawczego, obok prezydium ugrupowania, wchodzą szefowie struktur regionalnych. Prezydium PiS liczy siedmiu członków, a na jego czele stoi Jarosław Kaczyński.

Zobacz także: Listy Marka Falenty. Komentarz Marka Jakubiaka

ycipk-3g9okg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3g9okg

ycipk-3g9okg
ycipk-3g9okg