Trwa ładowanie...

Już od dziś można śledzić Premier Beatę Szydło i KPRM na… Snapchacie!

• KPRM uruchomiła dzisiaj konto na popularnym Snapchacie • Już teraz można zacząć śledzić wizytę premier Szydło w Nowym Jorku • Pojawiły się już pierwsze zdjęcia na profilu KPRM
Share
Już od dziś można śledzić Premier Beatę Szydło i KPRM na… Snapchacie!
Źródło: Wirtualna Polska
d4fp2bw

Głowy państw i politycy coraz odważniej sięgają po nowe kanały komunikacji, by pozostać w kontakcie ze swoimi wyborcami. Profile na Facebooku czy Twitterze to już niemal obowiązek, jednak wybór niestandardowych form komunikacji takich jak kanał na Youtube czy Snapchacie jest zawsze odważnym i często opłacalnym krokiem. Dzisiaj Kancelaria Premiera Rady Ministrów wraz z premier Beatą Szydło jako jedni z pierwszych na polskiej scenie dołączyli do popularnego ostatnio serwisu społecznościowego Snapchat.

– Premier Beata Szydło przywiązuje dużą wagę do nowoczesnych form komunikacji jakie stwarza internet, stąd kolejny kanał kancelarii premiera w mediach społecznościowych. – mówi portalowi 300polityka.pl Szefernaker. Na zdjęciach widać krótkie wideo z korytarza prowadzącego z wejścia do KPRM oraz widok z sekretariatu szefowej rządu. Poniżej zamieszczamy te zdjęcia.

 (fot. Wirtualna Polska)
Źródło: (fot. Wirtualna Polska)

Na Snapchacie KPRM będzie relacjonowana wizyta Beaty Szydło w Nowym Jorku, a w przyszłości także inne ważne wydarzenia, w których uczestniczyć będzie premier. Na Snapchacie można znaleźć także chociażby jeszcze Roberta Biedronia czy Barbarę Nowacką. Warto pamiętać, że Snapchat to miejce, w którym zamieszczone materiały znikają po 24 godzinach od publikacji, więc aby być na bieżąco trzeba dość regularnie odwiedzać profile ulubionych osób.

d4fp2bw

Podziel się opinią

Share
d4fp2bw
d4fp2bw
Więcej tematów