Trwa ładowanie...
d14hjzz
d14hjzz

Grzegorz Schetyna: wyraźny sygnał, że USA nie akceptują sytuacji w Polsce

Nagłośnienie tego, że spotkanie Andrzeja Dudy z Barackiem Obamą się nie odbędzie, ma być gestem symbolicznym. To jest bardzo wyraźny sygnał, że Amerykanie nie akceptują tego, co dzieje się w Polsce - mówił w #dziejesienazywo przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d14hjzz

Przebywający w USA prezydent Andrzej Duda oświadczył, że Amerykanie poinformowali go, że wyślą do Europy Środkowo-Wschodniej pancerną brygadę uzbrojoną w najnowocześniejszy sprzęt.

- Będzie chyba lepiej, niż się spodziewaliśmy. Andrzej Duda może wrócić i ogłosić sukces - oświadczył prowadzący #dziejesienazywo Sławomir Sierakowski. Zdaniem Grzegorza Schetyny zapowiedź USA to wynik negocjacji poprzedniej ekipy rządzącej - prezydenta Bronisława Komorowskiego i szefa MON Tomasza Siemoniaka.

- To efekt wielu miesięcy bardzo intensywnej, skutecznej - jak widać - pracy. Niech Polska na tym zyskuje, niech gwarancje bezpieczeństwa będą większe. Natomiast polityczna konsumpcja - to już zostawmy sobie na później - odparł szef PiS.

d14hjzz

Podziel się opinią

Share
d14hjzz
d14hjzz
Więcej tematów