Trwa ładowanie...
basen

Były pracownik basenu podejrzany o gwałty. To nie pierwszy raz

Były pracownik szkolnego basenu został aresztowany pod zarzutem gwałtu na chłopcu. Okazuje się, że już raz był skazany za seksualne wykorzystywanie i gwałty na dwóch uczniach. Teraz może trafić do "rejestru pedofilów i gwałcicieli".

Share
Były pracownik basenu podejrzany o gwałty. To nie pierwszy raz
Źródło: East News
d1nquql

Grzegorz L. był pracownikiem basenu wrocławskiego XIV Liceum. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", w 2012 roku został skazany za seksualne wykorzystywanie i gwałty na dwóch uczniach.

Został wówczas zatrudniony przed dyrektora szkoły, choć wiadomo było, że był już wcześniej skazywany za gwałt na nieletnich.

d1nquql

W 2016 roku, gdy mężczyzna był już na wolności, miało dojść do kolejnego gwałtu, a potem do jeszcze jednego w 2017 roku. Ofiarą był ten sam chłopiec.

Z wrocławskiej sprawy wiadomo, że mężczyzna stosował zarówno przemoc jak i groźby - czytamy w "Gazecie Wrocławskiej". Grzegorz L. miał też częstować i sprzedawać narkotyki nieletnim.

Za gwałty grozi mu 18 lat więzienia, 15 lat za narkotyki.

Jeśli znowu sąd skaże go za gwałt, mężczyzna trafi do Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

d1nquql

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, ujęci w rejestrze przestępcy – pod groźbą kary aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny – muszą informować policję o faktycznym miejscu swego pobytu i o każdej zmianie tego adresu.

d1nquql

Podziel się opinią

Share
d1nquql
d1nquql
Więcej tematów