Trwa ładowanie...
d1jfhg8

Były pracownik basenu podejrzany o gwałty. To nie pierwszy raz

Były pracownik szkolnego basenu został aresztowany pod zarzutem gwałtu na chłopcu. Okazuje się, że już raz był skazany za seksualne wykorzystywanie i gwałty na dwóch uczniach. Teraz może trafić do "rejestru pedofilów i gwałcicieli".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dyrektor wiedział, kogo zatrudnia
Dyrektor wiedział, kogo zatrudnia (East News)
d1jfhg8

Grzegorz L. był pracownikiem basenu wrocławskiego XIV Liceum. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", w 2012 roku został skazany za seksualne wykorzystywanie i gwałty na dwóch uczniach.

Został wówczas zatrudniony przed dyrektora szkoły, choć wiadomo było, że był już wcześniej skazywany za gwałt na nieletnich.

W 2016 roku, gdy mężczyzna był już na wolności, miało dojść do kolejnego gwałtu, a potem do jeszcze jednego w 2017 roku. Ofiarą był ten sam chłopiec.

d1jfhg8

Z wrocławskiej sprawy wiadomo, że mężczyzna stosował zarówno przemoc jak i groźby - czytamy w "Gazecie Wrocławskiej". Grzegorz L. miał też częstować i sprzedawać narkotyki nieletnim.

Za gwałty grozi mu 18 lat więzienia, 15 lat za narkotyki.

Jeśli znowu sąd skaże go za gwałt, mężczyzna trafi do Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, ujęci w rejestrze przestępcy – pod groźbą kary aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny – muszą informować policję o faktycznym miejscu swego pobytu i o każdej zmianie tego adresu.

d1jfhg8
d1jfhg8

Podziel się opinią

Share
d1jfhg8
d1jfhg8
Więcej tematów