Trwa ładowanie...
d30cs1x

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jaka będzie trasa biegu?

11 listopada 2019 w Gdyni odbędzie się coroczny Bieg Niepodległości. Organizatorzy spodziewają się tysięcy uczestników. Sprawdź trasę biegu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Sprawdź, jaka będzie trasa biegu.
Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Sprawdź, jaka będzie trasa biegu. (East News, Fot: Piotr Hukalo/Polska Press/East News)
d30cs1x

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jaka będzie trasa?

Rok temu 11 listopada do mety Biegu Niepodległości w Gdyni dobiegło prawie 4,5 tysiąca osób. Uczestnicy Biegu Niepodległości 2019 wystartują o 15:00 ze Skweru Kościuszki, z okolic ORP "Błyskawica". Trasa będzie wiodła przez śródmieście z powrotem na Skwer Kościuszki. Biegacze będą wyruszać w kilku falach, oddzielonych odstępami trwającymi od 1 do 4 minut.

Pełna trasa Biegu Niepodległości w Gdyni:

d30cs1x

Skwer Kościuszki – aleja Jana Pawła II – Jerzego Waszyngtona – Św. Piotra – Tadeusza Wendy – Bernarda Chrzanowskiego – Polska – Janka Wiśniewskiego – Jana z Kolna – Tadeusza Wendy – Portowa – Plac Kaszubski – Świętojańska – Józefa Piłsudskiego – Bulwar Nadmorski – aleja Jana Pawła II – Skwer Kościuszki.

11 listopada odbędzie się też bieg chłopców (o 10:45) i dziewcząt (o 11:00), na dystansie około 1 kilometra. Start również na Skwerze Kościuszki. Uczestnicy dobiegną do Alei Jana Pawła II i powrócą pod ORP "Błyskawica".

W Święto Niepodległości w Gdyni przewidywana temperatura to około 6 stopni Celsjusza.

Bieg Niepodległości 2019 w Gdyni. Jak mogę się zarejestrować?

Chętni do wzięcia udziału w Biegu Niepodległości mogą się zarejestrować osobiście do 10 listopada w biurze zawodów, które mieści się w Centrum Handlowym "Riwiera" (na parterze obok fontanny), ul. Kazimierza Górskiego 2. Uczestnicy muszą wnieść opłatę startową i odebrać pakiet startowy – będzie to możliwe 9 listopada od 15 do 20 i 10 listopada od 12 do 20 w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu przy ulicy Olimpijskiej 5. 11 listopada rejestracja i odbiór pakietów nie będą możliwe.

d30cs1x

Każdy biegacz, który dotrze do mety, otrzyma medal. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne. Uczestnicy dostaną powiadomienia o wynikach przez internet i w wiadomości tekstowej.

11 listopada podobne imprezy będą zorganizowane w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miejscowościach.

d30cs1x

Podziel się opinią

Share

d30cs1x

d30cs1x
Więcej tematów