Trwa ładowanie...
d1dsrsd

Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Trasa, dystans i biuro zawodów

Już po raz 31. ulicami Warszawy przebiegnie Bieg Niepodległości. Udział w nim może wziąć 22 tys. biegaczy. Którymi ulicami przebiegną biegacze 11 listopada? Jaki dystans trzeba będzie pokonać? Odpowiadamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Trasa i dystans tegorocznego biegu z okazji 11 listopada
Bieg Niepodległości 2019 Warszawa. Trasa i dystans tegorocznego biegu z okazji 11 listopada (East News, Fot: Szymon Starnawski)
d1dsrsd

Start Biegu Niepodległości 2019 zaplanowano na poniedziałek 11 listopada o godzinie 11:11. Trasa tegorocznego biegu będzie taka sama jak w latach poprzednich. Biegacze wystartują z Ronda Radosława, następnie al. Jana Pawła II, wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego dobiegną do Alei Niepodległości. Tam zawrócą na wysokości ul. Rakowickiej i drugą stroną ulicy wrócą do Rodna Radosława.

Trasa tegorocznego Biegu Niepodległości będzie liczyć 10 km, a zawodnicy mają na jej pokonanie maksymalnie 2 godziny. Biegacze będą startować w kilku grupach, w zależności o tego, w jakim czasie planują pokonać trasę. Żeby uczcić 11 listopada, zawodnicy wystartują w białych i czerwonych koszulkach. W ten sposób utworzą ogromną biało-czerwoną flagę na trasie biegu.

d1dsrsd

Bieg Niepodległości 2019 – trasa Nordic Walking

Bieg na 10 km to nie jedyny sportowy sposób na uczczenie 11 listopada. W Warszawie organizator Biegu Niepodległości przygotował również trasę Nordic Walking. Dystans tych zmagań to 6,5 km. Uczestnicy Nordic Walking przejdą tą samą trasą co biegacze, z tą różnicą, że ich nawrót będzie miał miejsce na wysokości ulicy Koszykowej.

Organizator przygotował również ofertę dla dzieci. Młodzież z roczników 2005-2009 weźmie udział w biegu "Mila Niepodległości". Dystans tego biegu to 1918 metrów. Trasa biegu przebiegnie: lewą stroną al. Jana Pawła II, nawrót na wysokości ul. Nowolipie, powrót drugą stroną al. Jana Pawła II.

Bieg Niepodległości 2019 Warszawa – Biuro Zawodów

d1dsrsd

Biuro Zawodów Biegu Niepodległości 2019 znajduje się w galerii handlowej Westwield Arkadia przy al. Jana Pawła II 82. Pakiety startowe, wraz z numerami startowymi, można odbierać od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia biura znajdziemy na stronie aktywnawarszawa.waw.pl oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.

Podziel się opinią

Share

d1dsrsd

d1dsrsd
d1dsrsd
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów