Trwa ładowanie...
ycipk-3vs5j0

Akcja Trzaskowskiego "24 godziny dla Warszawy"

O północy kandydat Koalicji Obywatelskiej rozpoczął akcję "24 godziny dla Warszawy". - Kontynuujemy naszą akcję „24 godziny”, żeby mobilizować wyborców do tego, żeby poszli do wyborów, bo nic nie jest rozstrzygnięte - mówi Trzaskowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja Trzaskowskiego "24 godziny dla Warszawy"
(East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
ycipk-3vs5j0

Kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej podczas akcji przez dobę odwiedza ważne miejsca dla Warszawy. - W jej trakcie poruszamy się po Warszawie zeroemisyjnym autobusem elektrycznym - zaznaczył na Twitterze Trzaskowski. Można było go spotkać już w Stacji Techniczno-Postojowej Kabaty, na budowie wiaduktu przy rondzie Starzyńskiego, na Lotnisku Chopina, na Kopcu Powstania Warszawskiego, na stacji PKP Aleje Jerozolimskie, na budowie stacji metra M2 - Targówek i w Piasecznie.

- Trwa walka na ostatniej prostej o każdy głos każdej warszawianki i każdego warszawiaka. Zostało niecałe 14 godzin do ciszy wyborczej - mówił polityk.

ycipk-3vs5j0

Tłumaczy, że II linia metra to jedna z najważniejszych inwestycji w Warszawie i ważny punkt programu, jeżeli chodzi o stolicę lepszej komunikacji. - Narysować prostą linię na kartce papieru każdy potrafi, natomiast jeśli chcemy na serio mówić o rozwiązywaniu problemów komunikacyjnych miasta, musimy mówić o rozwiązaniach, które będą działały wspólnie, jako system, jako krwiobieg - wyjaśniał kandydat na stacji II linii metra na Targówku.

Trzaskowski spotkał się również z burmistrzem Piaseczna, Zdzisławem Lisem. - Spotkaliśmy się, żeby porozmawiać o kwestiach dot. współpracy metropolitalnej. Jeżeli chcemy rozwiązywać problemy Warszawy, również problemy gmin ościennych, musimy ze sobą współpracować w sprawach takich jak komunikacja, smog, edukacja - powiedział.

ycipk-3vs5j0

- Jeszcze w PE, kiedy byłem posłem, a mój okręg obejmował zarówno Warszawę, jak i Piaseczno i gminny ościenne, pracowałem nad programami, dzięki którym metropolie mogą ze sobą współpracować. Teraz też pojawia się konieczność współpracy w najważniejszych dziedzinach, przede wszystkim jeżeli chodzi o komunikację i tutaj mamy bardzo konkretne propozycje na przyszłość - zadeklarował poseł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3vs5j0

ycipk-3vs5j0
ycipk-3vs5j0