Trwa ładowanie...

19-latek sprzedawał narkotyki... w lesie

Policjanci zatrzymali 19-letniego handlarza narkotykami i jego czterech klientów. On sam odpowie za wprowadzanie w obrót środków odurzających, pozostali za posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli 75 woreczków z marihuaną i 64 woreczki z amfetaminą o czarnorynkowej wartości ponad 8 tysięcy zł.

Share
19-latek sprzedawał narkotyki... w lesie
Źródło: policja.pl
d3goywy

Funkcjonariusze otrzymali informację, że 19-letni mieszkaniec Rumi (woj. pomorskie) handluje w lesie narkotykami. Policjanci zatrzymali 19-latka na gorącym uczynku. Był całkowicie zaskoczony. Nastolatek miał przy sobie 139 woreczków strunowych, w których było około tysiąca porcji narkotyków. Badania narkotestem wykazały, że były to marihuana i amfetamina.

Jak ustaliła policja proceder trwał od kilku miesięcy. Diler działał na terenie Rumi oraz w Trójmieście i na Półwyspie Helskim. Był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

Młodemu handlarzowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Pozostali zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3.

d3goywy

Podziel się opinią

Share
d3goywy
d3goywy
Więcej tematów