więcej
Pokaż Ukraińcom, że jesteś z nimi! 1051985solidarnych Solidarni z Ukrainą

Tak lata nowy rosyjski myśliwiec - zobacz film.

REUTERS |  dodane 2010-01-30 (10:24) 4 lata 2 miesiące 18 dni 18 godzin i 34 minuty temu
drukuj

Pierwszy wojskowy samolot wybudowany w Rosji od czasu rozpadu ZSRR wzbił się w powietrze. Jest niewykrywalny dla radarów, może przenosić najnowsze ciężkie uzbrojenie, lata z prędkością ponaddźwiękową. Ma konkurować ze swym amerykańskim odpowiednikiem F-22 Raptor.
REUTERS





Polub wiadomości.wp.pl na Facebooku

oceń
tak 41 44.09%
nie 52 55.91%

Przeczytaj też

Rumunia unowocześnia lotnictwo - kupi 24 używane F-16

dodane 2010-03-23 (19:35) 4 lata 25 dni 9 godzin i 23 minuty temu

Rosja zapowiada budowę bombowców

dodane 2010-03-01 (22:05) 4 lata 1 miesiąc 16 dni 6 godzin i 53 minuty temu

Rosyjski myśliwiec: lepszy niż F-22, ale będzie za 5 lat

dodane 2010-03-01 (21:35) 4 lata 1 miesiąc 16 dni 7 godzin i 23 minuty temu

Pożar wybuchł na rosyjskim okręcie nuklearnym

aktualizacja 2010-02-20 (01:05) 4 lata 1 miesiąc 29 dni 3 godziny i 53 minuty temu

Samoloty Izraela ostrzelane

dodane 2010-02-14 (20:25) 4 lata 2 miesiące 3 dni 8 godzin i 33 minuty temu

USA znów spóźniają się z samolotami dla polskiej armii

dodane 2010-01-30 (00:11) 4 lata 2 miesiące 19 dni 4 godziny i 47 minut temu

Rosja w przestworzach będzie nie do wykrycia?

dodane 2010-01-29 (07:31) 4 lata 2 miesiące 19 dni 21 godzin i 27 minut temu

Pierwszy lot rosyjskiego myśliwca nowej generacji

dodane 2010-01-27 (16:05) 4 lata 2 miesiące 21 dni 12 godzin i 53 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czy broń daje wolność ?
  • Muzyka: Armia

Wojny, konflikty, zamachy

Kiedy świat płonie, najwięcej informacji znajdziesz w nowym serwisie Konflikty.wp.pl


Opinie (335)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~mario 2010-01-30 (11:33) 4 lata 2 miesiące 18 dni 17 godzin i 25 minut temu

POLSKA MYSL TECHNICZNA !
Do wszystkich zacieklych krytyków Rosji: Co Polska mysl techniczna skonstruowala przez te 20 lat "wolnosci" ? palety drewniane i jeszcze cos? Tylko nie piszccie mi o samochodach bo to wszystko sa zachodnie montownie, a swoje fabryki Starów, Jelczów , Lublinów juz sprzedali za bezcen. Podobnie z naszymi zakladami lotniczymi teraz zostaly z nich zgliszcza i beda tam montowac jakis przestarzaly amerykanski smiglowiec. Szkoda mi wogole wspominac Polskie stocznie ktore produkowaly nawet niezle statki ale to juz nigdy nie powroci...zostaly tylko wlasne palety i tirówki ...

odpowiedz

pokaż 41 ukrytych odpowiedzi

0
0
~kacapowróg 2010-02-01 (10:21) 4 lata 2 miesiące 16 dni 18 godzin i 37 minut temu

Ja przepraszam, ale kto i po co miałby na nich napaść,
że się tak zbroją? Ich paranoiczny stan zagrożenia jest jak Lenin - wiecznie żywy.

odpowiedz

0
0
~nino-si 2010-02-01 (09:47) 4 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 11 minut temu

Bracia Moskale
Sprzedajcie nam parę kluczy

odpowiedz

0
0
~wielka_krokiew 2010-01-31 (22:34) 4 lata 2 miesiące 17 dni 6 godzin i 24 minuty temu

niewykrywalny dla radarów????
akurat!!!, pfffff, amerykańskie myśliwce strategiczne F-117 też miały być niewykrywalne dla radarów a na bałkanach został jeden zestrzelony, bzdura kompletna, typowa rosyjska propaganda przeciwko USA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Klint Łestłód 2010-02-01 (09:29) 4 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 29 minut temu

Polsce choć kilka Su-27...
na pewno by wystarczyło.

odpowiedz

0
0
~tu- sk 2010-02-01 (09:19) 4 lata 2 miesiące 16 dni 19 godzin i 39 minut temu

Z naszymi wrotami od stodoły ...
... nie ma szans !

odpowiedz

0
0
~starszy pan 2010-01-31 (23:47) 4 lata 2 miesiące 17 dni 5 godzin i 11 minut temu

Też mi coś !
Mam dwie uwagi do tego news'a. " Lata z prędkością ponaddźwiekową " - a jak ma latac myśliwiec ? Samolot pasażerski B 747 potrafi Z PASAŻERAMI w locie rejsowym przekroczyc 1000 km. na godzinę i to jest normalne ! Samolot myśliwski który ma się liczyc na arenie międzynarodowej, musi latac z prędkością POWYŻEJ 2500 km/godz. Druga uwaga: pierwszy egzemplarz ma byc kupiony za .... TAK ! prawie ZARAZ - za PIĘC lat. A to co pokazali to najwyżej mały PODdźwiękowy samolot szkolno - treningowy. Proszę porównac jego wygląd chocby w porównaniu z F 16. Propagandę to ONI maja rozwinętą do granic absurdu !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~poll 2010-01-30 (11:26) 4 lata 2 miesiące 18 dni 17 godzin i 32 minuty temu

"ROSYJSKA" MYŚL TECHNICZNA
Ciekawe, że "ROSYJSKA" myśl techniczna tak mało odbiega od odpowiedniej amerykańskiej. Pamiętacie pierwszą bombę atomową? A prom kosmiczny? A Tu 144 konkordskij ? Teraz mają najnowszy, całkowicie rosyjski samolot. Tylko przypadkowo łudząco podobny do F 22. Amerykanie powinni znów poszukać u siebie w biurze konstrukcyjnym jakiegoś Żyda - współczesnego Rosenberga

odpowiedz

pokaż 47 ukrytych odpowiedzi

0
0
~1 2010-02-01 (07:25) 4 lata 2 miesiące 16 dni 21 godzin i 33 minuty temu

1pierwszy yeaaaaaaa
nie me jak to pierwszy heheh ps. gdzie ten film ???

odpowiedz

0
0
~mirpolus 2010-02-01 (00:13) 4 lata 2 miesiące 17 dni 4 godziny i 45 minut temu

bolshaya machina
Po locie okazalo sie, ze samolot wydluzyl sie o 1 metr , to po 10-ciu lotach bedzie to juz prawie kolos, lotnisko jemu za krotkie bedzie.

odpowiedz

0
0
~Takie Fakty 2010-01-31 (23:09) 4 lata 2 miesiące 17 dni 5 godzin i 49 minut temu

PO co to glupie gadanie
No i co z tego kto ma lepsze , Rosja ma tyle plutonu że może całą ameryke północną wystrzelić w kosmos , i co myslicie ze w razie konfrontacji Rosja sie tak łatwo podda ???

odpowiedz

0
0
~jjj 2010-01-30 (13:24) 4 lata 2 miesiące 18 dni 15 godzin i 34 minuty temu

lipa
Zauważyliście, że ten samolot nie chował podwozia.

odpowiedz

pokaż 20 ukrytych odpowiedzi

0
0
~imre 2010-01-31 (19:28) 4 lata 2 miesiące 17 dni 9 godzin i 30 minut temu

widze wielu fanów rosyjskiej techniki na forum
jak wam tak bardzo sie podoba ta rosyjska technika to proponuje kupic sobie LADE, polatać rosyjskimi super TU, ILem, JAKiem lub MI (można pozyczyc od prezydenta). Polecam też rosyjskie telewizory, pralki i lodówki i inne maszyny, urzadzenia aż po statki i lektrownie atomowe. Światowa elita!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~errryu 2010-01-31 (17:38) 4 lata 2 miesiące 17 dni 11 godzin i 20 minut temu

samolot
no oni maja a polska jak zwykle z tyłu

odpowiedz

0
0
~Daremne Żale 2010-01-30 (15:56) 4 lata 2 miesiące 18 dni 13 godzin i 2 minuty temu

Psy szczekają,... głupole się mądrzą, małe janczary kąsają własny ogon...
...a Rosja idzie do przodu... Brawo, świat wraca do normalności...

odpowiedz

pokaż 8 ukrytych odpowiedzi

0
0
~Hans 2010-01-31 (13:32) 4 lata 2 miesiące 17 dni 15 godzin i 26 minut temu

stoi wysoko?
30 lat opóźnienia

odpowiedz

0
0
~bobby 2010-01-30 (11:15) 4 lata 2 miesiące 18 dni 17 godzin i 43 minuty temu

Sorki..
..a gdzie ten film pokazujacy mysliwca??

odpowiedz

0
0
~Karol 2010-01-31 (12:54) 4 lata 2 miesiące 17 dni 16 godzin i 4 minuty temu

Rosja cwiczy, a norwegowie mysla ze to UFO
Rosja stoi wysoko.

odpowiedz

0
0
~jan 2010-01-31 (12:50) 4 lata 2 miesiące 17 dni 16 godzin i 8 minut temu

Mowcie co chcecie ale technika rosyjska zawsze stala
wysoko.Wystarczy popatrzec w encyklopedie.

odpowiedz

0
0
~dan 2010-01-31 (10:32) 4 lata 2 miesiące 17 dni 18 godzin i 26 minut temu

A ILE PALI NA 100 KM?
NO I WOGOLE DIESEL CZY BENZYNA, NO I CZY EWENTUALNIE DA SIE GO NA GAZ PRZEROBIC JAK JEST TAKI SUPER JAK MOWIA.

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Janusz Korwin-Mikke: prawdziwe pieniądze kradnie się w Brukseli
dodane 2014-04-18 (02:20) 2 godziny i 38 minut temu

Gabriel Garcia Marquez nie żyje
dodane 2014-04-17 (22:14) 6 godzin i 44 minuty temu

Arsenij Jaceniuk: niech Rosja pozostawi nas w spokoju
dodane 2014-04-17 (23:05) 5 godzin i 53 minuty temu

Paweł Kowal: Władimir Putin buduje trzecie imperium
dodane 2014-04-17 (21:39) 7 godzin i 19 minut temu

Matka zagłodzonego dziecka z Brzeznej usłyszała zarzut
dodane 2014-04-17 (21:30) 7 godzin i 28 minut temu

Szef MON Tomasz Siemoniak o postępie ws. zakupu pocisków do F-16
dodane 2014-04-17 (23:55) 5 godzin i 3 minuty temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy obawiasz się wojny na Ukrainie?

liczba oddanych głosów: 4343