Strona główna serwisu
Co się z nami dzieje, gdy umieramy?

Co się z nami dzieje, gdy umieramy?

Naukowców od dawna interesowało to, co dzieje się z nami gdy umieramy. Karen Dessureault doświadczyła tego, gdy miała 20 lat. Nikomu o tym nie mówiła, żeby nie brano jej za wariatkę.
APTN
APTN

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (377)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
2
~dragomirov 2011-08-08 (13:00) 5 godzin i 29 minut temu

Jeśli chcesz to wiedzieć, co się będzie z nami dziać po śmierci, polecam stronę: http://laitman.pl/ na której znajdują się artykuły dr. filozofij M. Laitmana uznanego kabalisty, który odpowiada na pytania ludzi. W lewej kolumnie blogu jest podział na bloki tematyczne w których znajdują się artykuły poświęcone danej tematyce. Polecam

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Galileon 2009-07-10 (21:30) 20 godzin i 59 minut temu

Spotkał kiedyś pies gromadkę kotów. Podszedłszy bliżej spostrzegł, że wszystkie są tak zajęte, iż nie zwracają na niego uwagi. Przystanął z boku, aby podpatrzeć kocie obyczaje. W środku zgromadzenia stał wielki, wpływowy, piękny jak one wszystkie, Czarny Kocur, a mówił do nich w te oto piękne, niosące nadzieję słowa: - "Módlmy się, siostry i bracia! Zaprawdę powiadam wam, jeżeli będziecie się modlić wytrwale i bez zwątpienia w sercu swoim, to Niebo jako gradem cetnarowym, jako deszczem potopu obficie sypnie wam myszami, a obfitym łowom waszym nie będzie końca! Oto słowo Pańskie..." Poprawiwszy, by nie dzwonił i nie zdradził go dzwoniący o obrożę medalik (medaliki noszą psy... i katoholiki...) zwieszający mu się z szyi pies uśmiechnął się z przekąsam na te słowa, wycofał się tyłem i odszedł, cichaczem warcząc pod nosem, jak to bywa u psów nienawidzących wszystkiego, co psim swędem nie trąca: - "Ot durne, porażone ślepotą ducha i umysłu koty! Czyż nie jest napisane w Świętej Księdze wszystkich psów, i każdemu psu od szczeniaka wiadome, że od praojców jedyną, sprawiedliwą, słuszną i zbawienną zapłatą Nieba za pokorne modlitwy nie są żadne cuchnące myszy, ale wiecznie świeże, wciąż cudownie porastające mięsem kości"?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 5

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~comeone 2015-07-12 (09:55) 8 godzin i 34 minut temu

to na pewno jest bardzo trudny temat i trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie. Ja znalazłam odpowiedź w książce B.J. Eadie Po schodach do nieba. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co się z nami dzieje po śmierci warto sięgnąć po tę książkę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji