Strona główna serwisu
Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową

Tu zobaczysz grób Jana Pawła II przez kamerę internetową

Dzięki kamerze internetowej zainstalowanej w bazylice świętego Piotra można zobaczyć nowy grób Jana Pawła II w Kaplicy Świętego Sebastiana. Papież został tam pochowany w poniedziałek.
Podczas gdy od wtorkowego poranka tłumy wiernych przychodzą do bazyliki watykańskiej, by obejrzeć nowe miejsce pochówku Jana Pawła II, osoby przebywające poza Rzymem mogą to zrobić za pośrednictwem internetu.

Obraz z Kaplicy Świętego Sebastiana widać na watykańskiej stronie internetowej.

Dotychczas taka sama kamera zainstalowana była przed grobem Jana Pawła II w Grotach Watykańskich.
PAP Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (77)
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
5
~ataner 2012-03-08 (18:30) 12 godzin i 52 minut temu

ja to kiedys zobacze na zywo

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
2
~Tomek 2011-05-03 (16:48) 14 godzin i 34 minut temu

ich o modlitwę i wstawiennictwo u Boga. Dokładnie na tych samych zasadach jak wtedy gdy żyli...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
1
~Tom74 2011-05-03 (16:36) 14 godzin i 46 minut temu

Jego misja przepowiedziana została w Biblii. Przeczytajcie; NIEZNANE PROROCTWO O JANIE PAWLE II EIOBA. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~antyKK 2011-05-04 (21:31) 9 godzin i 51 minut temu

- w jakim celu oglądacie grób JP2 przez kamerkę? czemu to dokładnie służy? może mi ktoś z was wyjaśnić?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 3

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-05-03 (23:24) 7 godzin i 58 minut temu

Bałwochwalstwo. Ohyda !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~pawel0288 2011-05-03 (20:40) 10 godzin i 42 minut temu

dość to ja mam już słuchania o tej całej katastrofie smoleńskiej

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~rici 2011-05-03 (17:50) 13 godzin i 32 minut temu

Dziekujemy za wszystko, Ojcze Swiety

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~zen 2011-05-03 (16:18) 15 godzin i 4 minuty temu

Dziękujemy za tę sposobność !!! To wielkie ułatwienie dla tych, którzy nie mogą pojechać pokłonić się przed grobem Błogosławionego Jana Pawła II. I tylko krótka odpowiedź do niejakiego ~janusza: Nie interesują nas Twoje poglądy- kogo masz dość, a kogo nie. My mamy dość takich jak Ty.....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 4

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-07-02 (14:45) 16 godzin i 37 minut temu

Po co ?? Bałwochwalstwo ! Ohyda !!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~janek 2011-05-04 (19:47) 11 godzin i 35 minut temu

ze wola Boza moze byc zupelnie inna ? Jakim prawem My smiertelnicy nadajemy komus swietosc,A gdzie w tym wszystkim Bog ? Oddajemy sie balwochwalstwu i to jest przerazajace.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~e. 2011-05-03 (23:06) 8 godzin i 16 minut temu

jak bociany w Przygodzicach !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
1
~s 2011-05-03 (18:44) 12 godzin i 38 minut temu

Narod poklada nadzieje w czlowieku , zamiast w BOGU

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 6

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
1
~leon 2011-06-26 (22:26) 8 godzin i 56 minut temu

A jak ja nie chce oglądać żadnego grobu, a zwłaszcza - tego !

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
0
~doktor 2011-05-04 (19:27) 11 godzin i 55 minut temu

wojeuryzm i nekrofilia w jednym.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
~roman 2011-05-04 (17:29) 13 godzin i 53 minut temu

w trumnie ? to by dopiero byla ogladalnosc ,tak samo jak byl kiedys taki program BIG BR..... i cos tam dalej nie pamietam,to ludzie do pracy nie chodzili zeby to zobaczyc,bysmy mogli na zywo sledzic losy blogoslawionego.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 2

Nie zgadzam się z opinią
5
Zgadzam się z opinią
1
~xxx 2011-07-09 (17:41) 13 godzin i 41 minut temu

Nie dałoby się zrobić, żeby nagrobek raz na jakiś czas krwawił? To chyba nie przerasta możliwości współczesnej techniki.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Brrv 2011-07-02 (23:07) 8 godzin i 15 minut temu

piszący nizej-wyżej to mają rozum.Ja wiem ,że nie

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~zeus 2011-05-03 (23:25) 7 godzin i 57 minut temu

Pójdźmy dalej, nabijmy czaszkę na pal i módlmy sie do niej. Przcież chrześcijanstwo ze swoimi wynaturzonymi obrzedami nie wyszło z epoki sredniowiecza i w XXI wieku dostarcza nam różnych przeżyć rodem z horrorów. Amen.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Korek 2011-05-03 (20:00) 11 godzin i 22 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
0
Zgadzam się z opinią
0
~Polak racjonalista 2011-05-03 (19:17) 12 godzin i 5 minut temu

Jedynym beneficjentem zysków materialnych z wierzeń religijnych są kapłani i tak było zawsze.

odpowiedz