więcej

Roczna dziewczynka nosi w sobie płód bliźniaka.

wp.pl |  dodane 2009-09-09 (12:15) 5 lat 21 dni 17 godzin i 45 minut temu
drukuj

Wygląd rocznej Kang Mengru z Chin może szokować. Dziewczynka ma olbrzymi brzuch, który utrudnia jej poruszanie się. Lekarze byli zdumieni, kiedy odkryli, że dziecko nosi w sobie płód swojego bliźniaka – pisze „The Sun”.

Lekarze początkowo nie wiedzieli, co dolega małej Kang Mengru. W końcu, dzięki wykonaniu tomografii komputerowej ustalono, co jest przyczyną olbrzymiego brzucha dziewczynki. Jest to nierozwinięty płód najprawdopodobniej bliźniaka Kang.

Dziewczynka czeka na operację usunięcia płodu, która przywróci jej normalny wygląd.

Zobacz zdjęcie w "The Sun".

(pp, ap)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 16 40%
nie 24 60%

Przeczytaj też

Archeolodzy odkryli nietypową studnię sprzed 1000 lat

dodane 2010-03-22 (09:05) 4 lata 6 miesięcy 8 dni 20 godzin i 55 minut temu

Bitwa o rodzinę

dodane 2009-08-20 (14:58) 5 lat 1 miesiąc 10 dni 15 godzin i 2 minuty temu

W innych serwisach

  • Pytamy.pl: Czym jest wg Ciebie ciąża?
  • Tech: Chiny odcinają Instagram

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy!

Wyślij nam zdjęcie, film lub artykuł! Najciekawsze opublikujemy!


Opinie (116)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
mat215 2012-05-15 (22:24) 2 lata 4 miesiące 15 dni 7 godzin i 36 minut temu

Czyżby to była najmłodsza matka na świecie? Nowy rekord Guinessa?

odpowiedz

0
0
nugata 2011-12-04 (10:21) 2 lata 9 miesięcy 26 dni 19 godzin i 39 minut temu

Maryja dziewica

odpowiedz

0
0
~Sweeney Todd 2009-09-09 (13:10) 5 lat 21 dni 16 godzin i 50 minut temu

Ciekawe czy w Polsce można zrobić taką opreację?
Bądź co bądź to aborcja a zagrożenia jej życia nie ma bo z takim brzuchem dziecko może żyć. Płód nie pochodzi też z gwałtu...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~mis 2009-09-09 (17:30) 5 lat 21 dni 12 godzin i 30 minut temu

typowy przykład
fetus in fetu - człowiek w człowieku, polecam hcfor.pl ciemna strona ludzkości

odpowiedz

0
0
~jac 2009-09-09 (13:02) 5 lat 21 dni 16 godzin i 58 minut temu

ale jaja
to dla tego ich tak dużo.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~PISuar 2009-09-09 (17:29) 5 lat 21 dni 12 godzin i 31 minut temu

jurek, gowin .... RATUNKU
nie dopuśccie do usunięcia nienarodzonego! niech papa xiv jedzie do chin, niech krzyczy. jak juz w sprawie swojej SS w związku z wojna nie krzyczał to niech teraz krzyczy i niech nie da usunąc - niech wywoła nowa wojnę (na wojnie był to sie zna !

odpowiedz

0
0
~krk 2009-09-09 (17:29) 5 lat 21 dni 12 godzin i 31 minut temu

Ciemnogród
Mam wrażenie czytając niektóre komentarze ,że są rodem ze średnowicza.

odpowiedz

0
0
~Pawel 2009-09-09 (13:11) 5 lat 21 dni 16 godzin i 49 minut temu

To teraz pora na kosciol katolicki i innych obroncow
zycia poczetego.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~marinuska 2009-09-09 (13:27) 5 lat 21 dni 16 godzin i 33 minuty temu

tak w chinach jest
to po prostu anomalia ludzkiej natury nikogo wina

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ja 2009-09-09 (13:04) 5 lat 21 dni 16 godzin i 56 minut temu

chiny
Jednym słowem, roczna dziewczynka w ciąży...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~:-( 2009-09-09 (14:46) 5 lat 21 dni 15 godzin i 14 minut temu

!
WSZYSTKIE GŁUPOTY JAKIE ZAWARTE SĄ W KOMENTARZACH POWYŻEJ WYNIKAJĄ Z LUDZKIEJ NIEWIEDZY.TAKIE PRZYPADKI ZDARZAJĄ SIĘ DOŚĆ RZADKO ALE NIE JEST TO WYMYŚLONE. PŁÓD JEST NAJPRAWDOPODOBNIEJ MARTWY. POCZYTAJCIE O "FETUS IN FETU" ZANIM WMIESZACIE W TO MARYJĘ I INNYCH ŚWIĘTYCH.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Kinga 2009-09-09 (15:02) 5 lat 21 dni 14 godzin i 58 minut temu

To pasprzytniczy brat bliżniak
Ostatnio nawet program ogladałam o takich pasozytach,oktopne,to potworki.W Polsce tez tacy ,ludzie,istnieja,zyją w małej miejcsowosci pod Kłodzkiem u sióstr zakonnych,to okropne...

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~xxxx 2009-09-09 (14:43) 5 lat 21 dni 15 godzin i 17 minut temu

zgroza!!
żal mi tego biednego dziecka a rodzicom też się należy nagana jak można było czekać żeby brzuch urósł do tego stopnia przecież to dziecko cierpi a wy tu o obronie życia ??!! zastanówcie się czasem!!!! jeśli dziecko rodzi się martwe w 4 miesiącu to nie ma prawa pochówku bo to jeszcze nie człowiek ale krzyczeć nad ołtarzem a życiu poczętym to księża pierwsi tylko tą matką co poroni kościół zając sie nie chce:) gdyby tak Pan Bóg chciał to by się urodziło czyż nie??!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Krzysztof 2009-09-09 (17:03) 5 lat 21 dni 12 godzin i 57 minut temu

Ręce precz od nienarodzonego; zbrodniarze!!!
To nieludzkie! Wszyscy, którzy chcecie pozbawić życia życie nienarodzone, jesteście zbrodniarzami i jawnogrzesznikami.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Tikru 2009-09-09 (13:05) 5 lat 21 dni 16 godzin i 55 minut temu

Chiny i Indie
Tam ostatnio rodzi się mrowie "poczwarek". Co oni tam wyczyniają?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

0
0
~kaka 2009-09-09 (13:10) 5 lat 21 dni 16 godzin i 50 minut temu

ależ to aborcja !
tak nie wolno! nieważne jest tu życie matki tego płodu czyli siostry - płód trzeba ratować za wszelką cenę - nawet życia matki-siostry czy babci-matki

odpowiedz

pokaż 13 ukrytych odpowiedzi

0
0
~anel 2009-09-09 (14:51) 5 lat 21 dni 15 godzin i 9 minut temu

myśleć myślec i jeszcze raz myśleć!!!
czasem zastanawiam się, czytając komentarze pod niektórymi artykułami czy osoby czytające w ogóle wiedzą co czytają i czy nie postępują czasem w taki sposób, żeby tylko wtrącić swój komentarz nie majac bladego pojęcia o treści komentowanej informacji Pomyślcie: skoro dziewczynka ma rok, ciąża trwa 9 miesięcy, ten drugi płód powinien urodzić się razem z nią a więc dzisiaj też miałby rok, więc z całą pewnością mozna stwierdzić, że płód jest martwy , no chyba, ze coś się zmieniło ostatnio i ciąża u ludzi trwa dłuzej niż 9 miesięcy....... Przeciwnicy usunięcia płodu: zapraszam ponownie do szkoły!!! Dziewczynkę trzeba bezwzględnie ratować, żeby w przyszłości nie miała problemów ze zdrowiem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Magda 2009-09-09 (15:11) 5 lat 21 dni 14 godzin i 49 minut temu

to nie jest aborcja
Jestem przeciwko aborcji ale w tym przypadku bym tego tak nie nazwała . To jest jej brat bliźniak wrośnięty w jej brzuch i juz od dawna musi byc nie żywy. Zdarzają sie takie przypadki. Dziewczynka nie jest matka, tylko siostra i nie ma tego płodu tak umiejscowionego w sobie by były jakiekolwiek szanse na jego rozwiniecie w niej. Poza tym ciaza trwa 9 miesiecy wiec gdyby jej brat miał życ ,to juz by był w sród nas. Szkoda mi tej małaj. Dobrze,ze pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego wszystkiego .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~violka87 2009-09-09 (13:29) 5 lat 21 dni 16 godzin i 31 minut temu

Fetus in fetu - Płód w Płodzie
Pewnie juz sie w niej rozwijał w jej zyciu plodowym..

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~@ 2009-09-09 (13:38) 5 lat 21 dni 16 godzin i 22 minuty temu

A co z duszą? Były dwie zapłodnione komórki jajowe a więc wg KK dwie dusze. Zdarzają się przypadki połączenia takich komórek w jedną (w tym przypadku nieudanego). Co się dzieje z człowiekiem powstałym z dwóch połączonych komórek - czy ma dwie dusze?

odpowiedz

pokaż 9 ukrytych odpowiedzi

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Dreamliner zawrócił do Warszawy. Na pokładzie zmarł pasażer
dodane 2014-09-30 (20:11) 9 godzin i 49 minut temu

Telewizja Trwam ukarana karą 50 tys. zł za nawoływanie do niszczenia Tęczy
dodane 2014-09-30 (15:21) 14 godzin i 39 minut temu

UE nie złagodzi sankcji wobec Rosji
dodane 2014-09-30 (14:20) 15 godzin i 40 minut temu

Znany ksiądz "wyprał" 67 mln zł. Zapadły wyroki ws. afery Stella Maris
dodane 2014-09-30 (13:28) 16 godzin i 32 minuty temu

Zmarł mężczyzna pobity przez ochroniarza w nocnym klubie
dodane 2014-09-30 (13:41) 16 godzin i 19 minut temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy zamierzasz zapoznać się z treścią expose Ewy Kopacz?

liczba oddanych głosów: 2465