więcej

20-latka upijała 4 nieletnich, a potem uprawiała z nimi seks.

wp.pl |  dodane 2011-10-20 (17:25) 3 lata 2 dni 15 godzin i 14 minut temu
drukuj

20-letnia Australijka oskarżona o upijanie czterech nieletnich i uprawianie z nimi seksu, uniknęła pobytu za kratkami. Sąd skazał ją na wyrok w zawieszeniu - podaje internetowe wydanie australijskiego dziennika "The Herald Sun".

Mieszkance Rosebud, niewielkiej miejscowości na południu Australii, udowodniono przed sądem co najmniej trzy incydenty, podczas których poiła alkoholem czterech chłopców - dwóch 14-latków oraz 12- i 15-latka - a następnie uprawiała z nimi seks.

Do zbliżeń dochodziło między lutym a lipcem tego roku. Choć wina oskarżonej była niepodważalna, uniknęła ona więzienia - sąd skazał ją na karę pięciu miesięcy pozbawieniu wolności w zawieszeniu na dwa lata. Ponadto nałożył na 20-latkę półtoraroczny okres dozoru policyjnego.

Sędzia uznał za okoliczności łagodzące fakt, że kobieta wychowywała się w patologicznym środowisku, miała problemy z alkoholem oraz niską samoocenę, co - zdaniem prowadzącego sprawę - miało wpływ na popełniony przez nią czyn. Prokurator wskazywał, że 20-latka w przeszłości wchodziła już w konflikt z prawem (próba kradzieży), jednak sąd najwyraźniej nie przychylił się do uwag oskarżyciela.

Stosunkowo łagodny wyrok wywołał oburzenie niektórych środowisk walczących o prawa ofiar przestępstw, które podkreślały, że gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna.

NaSygnale.pl: Co za nieudolny rabuś! Postrzelił się podczas...

(tbe)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 97 66.9%
nie 48 33.1%

Przeczytaj też

Policjant molestował zatrzymane kobiety - jest wyrok sądu

dodane 2011-10-26 (13:00) 2 lata 11 miesięcy 26 dni 19 godzin i 39 minut temu

Nauczyciel współżył z 15-letnią uczennicą za jej zgodą?

dodane 2011-10-05 (12:50) 3 lata 17 dni 19 godzin i 49 minut temu

Nauczycielka nagrywała seks z 15-letnim uczniem

dodane 2011-05-26 (17:40) 3 lata 4 miesiące 26 dni 14 godzin i 59 minut temu

Seks z dorosłym nie szkodzi dziecku - opinia księdza

dodane 2011-05-24 (07:21) 3 lata 4 miesiące 29 dni 1 godzinę i 18 minut temu

Nauczycielka urządziła sobie "trójkącik" z uczniami

dodane 2011-04-27 (13:55) 3 lata 5 miesięcy 25 dni 18 godzin i 44 minuty temu

Opinie (174)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

13
1
~suriv 2011-10-20 (18:25) 3 lata 2 dni 14 godzin i 14 minut temu

"gdyby takiego samego czynu dopuścił się mężczyzna, kara byłaby zupełnie inna. " Gdyby takiego czynu dopuścił się mężczyzna to ofiary nie chodziły by potem uhahane przez następne 3 dni:D

odpowiedz

11
4
~czemu? 2011-10-20 (18:20) 3 lata 2 dni 14 godzin i 19 minut temu

czemu mi sie takie cos nie przytrafi ja nie wiem. Tak samo w szkolach, slyszalo sie ze nauczycielki molestowaly. Ale te malo laty nie mysla. Kto mnie zaprosi na alko i zaproponuje sex? Mowie tu o kobietach.

odpowiedz

11
5
~Ugfjgf 2011-10-20 (18:18) 3 lata 2 dni 14 godzin i 21 minut temu

Gdzie ją znajdę? chcę nawiązać kontakt :P

odpowiedz

12
6
~Tomasz 2011-10-20 (18:16) 3 lata 2 dni 14 godzin i 23 minuty temu

Ja miałem 14 lat, a wychowawczyni na kolonii miała 40 lat. Teraz mam 60 i pamiętam te cudowne chwile do dzisiaj. To był mój pierwszy raz i dużo się od niej nauczyłem.

odpowiedz

6
1
~lfj 2011-10-20 (18:16) 3 lata 2 dni 14 godzin i 23 minuty temu

pewnie sędzim była kobieta

odpowiedz

1
4
~kolejorz 2011-10-20 (18:15) 3 lata 2 dni 14 godzin i 24 minuty temu

Kolejorz,kolejorz:D w "kolejarza" jechali j ;>?

odpowiedz

20
0
~zp 2011-10-20 (18:08) 3 lata 2 dni 14 godzin i 31 minut temu

Nie napisano o najważnieszej okoliczności łagodzącej- była brzydka jak grzech śmiertelny. Bo nie wyobrażam sobie, że zdrowa dwudziestka ma problem z dawaniem .u.y.

odpowiedz

21
1
~haha 2011-10-20 (18:08) 3 lata 2 dni 14 godzin i 31 minut temu

gdyby to był 20 latek a tymi nieletnimi były dziewczyny to by niezły wyrok dostał...

odpowiedz

7
2
~joe 2011-10-20 (18:05) 3 lata 2 dni 14 godzin i 34 minuty temu

Że nie mieszkam w Australii i że w wieku 15 lat nie spotkałem 20 letniej dziewczyny z patologii, to szczerze żałuję. Nasza rodzima patologia w niczym nie dorównuje tej australijskiej.

odpowiedz

3
1
~endriu1991 2011-10-20 (18:04) 3 lata 2 dni 14 godzin i 35 minut temu

mnie nie musiała by upijać abym się zgodził : D

odpowiedz

2
3
~eryksledzik 2011-10-20 (17:33) 3 lata 2 dni 15 godzin i 6 minut temu

Wstawcie tę jedynkę w tytule- zmienia ocenę....

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
0
~guio 2011-10-20 (17:54) 3 lata 2 dni 14 godzin i 45 minut temu

też bym tak chciał

odpowiedz

4
0
~xD 2011-10-20 (17:54) 3 lata 2 dni 14 godzin i 45 minut temu

jak byla ladna, to podejrzewam, że nie nazekali:P, jak można karac za przyjemnosc w dodatku tak nieszkodliwa?xD

odpowiedz

5
0
~Jacuś 2011-10-20 (17:53) 3 lata 2 dni 14 godzin i 46 minut temu

A ci nieletni to co do pioruna! Same "pokrzywdzone" biedronie, raczki i inne ofiary losu? Że też ja nie miałem takiego farta!

odpowiedz

17
7
~saper 2011-10-20 (17:50) 3 lata 2 dni 14 godzin i 49 minut temu

no tak...jakbym to ja dla przykładu zrobił...i upił 3 nieletnie oraz uprawiał z nimi seks to by mnie wsadzili na 5 lat...a tutaj wyrok w zawieszeniu...no bez jaj...

odpowiedz

29
1
~łojojo 2011-10-20 (17:49) 3 lata 2 dni 14 godzin i 50 minut temu

nieletnich? 20latka.. nie robcie sobie jaj...pewnie jak jej nie bylo w poblizu ci nieletni mowili miedzy soba kto bedzie pierwszy!!!

odpowiedz

15
2
~obserwator 2011-10-20 (17:48) 3 lata 2 dni 14 godzin i 51 minut temu

hehehe i sad mial racje ona tylko przeprowadzala praktyczne zajecia z sexu i jak podejzewam chlopcy sie nie skarzyli tylko jakas dewotw z zazdrosci ze to nie ona doniosla na bidule:))))

odpowiedz

1
1
~whitemagic 2011-10-20 (17:47) 3 lata 2 dni 14 godzin i 52 minuty temu

najssssss...

odpowiedz

34
0
~niedogórynogami 2011-10-20 (17:46) 3 lata 2 dni 14 godzin i 53 minuty temu

Chłopakom ledwo udało się namówić wypitą laskę na seks a potem wyszedł cyrk że to oni są poszkodowani.Skręcają sie teraz ze śmiechu na dywanie a dorośli idioci z cała powaga toczą sadowe rozprawy.

odpowiedz

20
0
~david_88 2011-10-20 (17:45) 3 lata 2 dni 14 godzin i 54 minuty temu

ze mi sie to za malolata nie przytrafilo ;p

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Wybuch gazu w Katowicach. Zawalone 3 kondygnacje budynku
dodane 2014-10-23 (05:51) 2 godziny i 48 minut temu

Ekspertka: weto Polski na szczycie - niewygodne dla Tuska
dodane 2014-10-23 (07:10) 1 godzinę i 29 minut temu

Rosyjski samolot naruszył przestrzeń powietrzną Estonii
dodane 2014-10-22 (17:25) 15 godzin i 14 minut temu

Strzały w parlamencie Kanady. Zmarł ranny żołnierz
dodane 2014-10-22 (16:36) 16 godzin i 3 minuty temu

Jest decyzja: obserwatorzy OBWE zostają na granicy
dodane 2014-10-22 (18:35) 14 godzin i 4 minuty temu

Prasa: Michael Brown mógł próbować odebrać broń policjantowi
dodane 2014-10-22 (17:35) 15 godzin i 4 minuty temu

więcej wiadomości

Wyślij newsa #dziejesiewpolsce

Masz ciekawego newsa, zdjęcia film. Wyślij do nas.

wyślij

Najlepsze materiały publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy Radosław Sikorski powinien zostać odwołany z funkcji marszałka sejmu?

liczba oddanych głosów: 4390