więcej

Pożar polskiej ciężarówki na przełęczy Brenner .

wp.pl/Tiroler Tageszeitung |  aktualizacja 2012-02-18 (13:11) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 21 godzin i 54 minuty temu
drukuj


Płonie polska ciężarówka
Płonie polska ciężarówka opinie
Rano na przełęczy Brenner spłonęła ciężarówka. Kierowcą samochodu był Polak. Z objawami zatrucia przetransportowano go do szpitala - informuje Tiroler Tageszeitung Online.

Do zdarzenia doszło wcześnie rano na autostradzie A13 prowadzącej przez przełęcz Brenner. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Kierowca z objawami zatrucia został zabrany do kliniki w Innsbrucku.

Na trasie w kierunku południowym utworzył się gigantyczny korek. Dym widać z bardzo daleka. Policja próbuje rozładować korek, kierując kierowców innymi trasami. Obecnie przez Brenner przechodzi szosa oraz autostrada A13 łącząca Innsbruck i Monachium z Weroną.

Przełęcz Brenner to jedna z najważniejszych alpejskich przełęczy na granicy Austrii i Włoch, położona na wysokości 1374 m n.p.m. Oddziela Alpy Zillertalskie od Sztubajów (Stubaier Alpen) w Alpach Centralnych.

(kab)

Bądź na bieżąco z wiadomości.wp.pl

oceń
tak 18 20%
nie 72 80%

W innych serwisach


Opinie (222)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

7
1
~janzbigo 2012-02-18 (14:11) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 54 minuty temu

Nie wyrzuca sie niedogaszonych papierosow przez okno. Moze zassac do naczepy. Moze tym razem tak nie bylo, ale warto wiedziec.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~h 2012-02-18 (14:49) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 16 minut temu

tak gdzie polacy zajadom czy autobusami czy tirami zawsze wypadek pozar podejrzana sprawa. a faktycznie chyba 90% przegladow tych pojazdow zalatwiana jest z pewnosci na lewo i oto skutki

odpowiedz

4
10
~kiro 2012-02-18 (13:40) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 21 godzin i 25 minut temu

to jest BRENNERO nie brenner

odpowiedz

pokaż 10 ukrytych odpowiedzi

1
1
~do Martyny .. 2012-02-18 (14:48) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 17 minut temu

No nie wiem czy tak zle mają , podstawa + dieta dzienna ( zagraniczna to jakies 50 € dziennie ) i obojetnie czy stoi i czeka na ladunek czy jedzie 9 godz, dziennie z przerwa godzinny po 4,5 godz. jazdy bo mu wiecej nie wolno

odpowiedz

1
1
~Kotas 2012-02-18 (13:28) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 21 godzin i 37 minut temu

I znowu o nas głośno ! Szkoda że niekorzystnie !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
4
~Tomasz2222 2012-02-18 (14:07) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 58 minut temu

sorki za powtarzające się wpisy ale dodawanie komentarzy po wciśnięciu Wyślij nic się nie działo zacinało się i myślałem że nie wysyła tak że jeszcze raz przepraszam najmocniej.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

12
8
pkurzawa1 2012-02-18 (13:17) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 21 godzin i 48 minut temu

na zdjeciu niestety ani ta przelecz, ani ta autostrada, wiec pewnie i nie ta ciezarowka

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

2
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 25 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

0
0
~Polska 2012-02-18 (14:40) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 25 minut temu

Gdzie zginol temay o Rutkowskim.Polska Walcząca

odpowiedz

1
1
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:40) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 25 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

6
3
~ŚlonzoK 2012-02-18 (14:14) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 51 minut temu

.,..A u NOS NA ŚLUNSKU JUŻ PO 14-TYJ WIEC TRZAABY IŚC NA KUFEL BROWARU I SETKE GARZAŁKI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
0
~Kiero1 2012-02-18 (14:39) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 26 minut temu

o Ty bredzisz ( do Lwa ) czlowieku gdzie tu podali ,ze przyczyna byly halmulce? Wez nawet popatrz na foto przeciez to jest pod gore zawodowcu :) do tego jesli juz taki z ciebie zawodowiec to powinienes wiedziec najwazniejsza zasade ,poniewaz nie pomoga ci zadne retardery ani gorskie hamulce... zasada podstawowa starych driverow zanim jeszcze wymyslono retarder i gorski brzmiala " zjezdzaj z gory na takim biegu na jakim na te gore wjezdzales " to tak dla ciebie info.Te droge co tam sie pali ta nasza ciezarowka znam na pamiec wedlug mnie przyczyna byla inna , napewno nie haulce ,nie w tym miejscu !!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:38) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 27 minut temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

3
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:38) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 27 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

0
0
~irek 2012-02-18 (14:37) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 28 minut temu

czy tusk juz tam pojechal co robi sikorski kapitalne fotki by byly na tle jarajacego sie tira, slupiki napewno poszly by w gore

odpowiedz

0
0
~kloaka 2012-02-18 (14:37) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 28 minut temu

piękna trasa !

odpowiedz

0
0
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:36) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 29 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

1
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:36) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 29 minut temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

0
1
~DO NIEMKI 2012-02-18 (14:36) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 29 minut temu

A u nas w Polsce mamy krowy ładniejsze od Niemek i Niemek nie lubimy i jak jedziemy do Niemiec to się dlatego nie myjemy że by je właśnie odstraszać bo się ciągle kleją do człowieka i chcą się RUMOTĆ!!!

odpowiedz

20
0
martyna_bogdanska 2012-02-18 (14:35) 2 lata 6 miesięcy 9 dni 20 godzin i 30 minut temu

do niemki cały mój szacunek dla kierowców jak to mówić "jak pies w budzie i tak dalej" -a może to dla tego że jak wyjeżdżają w trasę niby na tydzień a wracają po miesiącu - są najmniej opłacani w całej europie - jeżdżą puki nie padną ze zmęczenia bo szef ich pogania "bo to expres" długo by wymieniać ale to przecież nie o to chodzi ... jestem zona kierowcy i wiem że nie jest im wszystkim lekko zwłaszcza w polskich realiach ... trzymajcie sie chłopaki i szerokości wam życzę i uważajcie na siebie bo ktoś na was czeka :)

odpowiedz

Szukaj w serwisie

Bądź z nami na bieżąco

Najważniejsze wiadomości

Premier Ukrainy: Władimir Putin rozpoczął wojnę w Europie
dodane 2014-08-28 (10:15) 50 minut temu

Zagrożenie terrorystyczne w Norwegii. Służby w pełnej gotowości
dodane 2014-08-28 (09:56) 1 godzinę i 9 minut temu

Separatyści: po naszej stronie walczą Rosjanie
dodane 2014-08-28 (09:38) 1 godzinę i 27 minut temu

Nieprzejezdna linia kolejowa Szczecin-Kołobrzeg
dodane 2014-08-28 (09:49) 1 godzinę i 16 minut temu

"WSJ": nowe informacje o zaginionym malezyjskim boeingu
dodane 2014-08-28 (10:05) 1 godzinę i 1 minutę temu

Micheil Saakaszwili: Rosja wtargnęła na Ukrainę, trwa niewypowiedziana wojna
dodane 2014-08-28 (05:25) 5 godzin i 40 minut temu

więcej wiadomości

reporter wp24 chcę wysłać

Zrobiłeś unikalne zdjęcie,
napisałeś ciekawą
wiadomość?

Wyślij je do nas lub załóż
własne konto, na którym
je opublikujesz.

Najlepsze materiały
publikujemy na stronie głównej serwisu.

Sonda

Czy turyści powinni płacić za pomoc ratowników górskich?

liczba oddanych głosów: 7482