Strona główna serwisu
Dwaj Polacy zgwałcili 19-​latkę w Wielkiej Brytanii

Dwaj Polacy zgwałcili 19-​latkę w Wielkiej Brytanii

W Hull w Wielkiej Brytanii 19-letnia studentka została zgwałcona przez dwóch Polaków. Mężczyźni zostali skazani na osiem lat i dziewięć miesięcy więzienia - informuje "Daily Mail".
W marcu studentka wybrała się do klubu, gdzie - jak podaje "Daily Mail" - "dosypano jej czegoś do drinka". Dziewczynie udało się wsiąść do taksówki. 19-latka nie była jednak w stanie dokładnie powiedzieć, gdzie ma zostać zawieziona. Taksówkarz wysadził ją w niewłaściwym miejscu - przed domem dwóch Polaków.

Dziewczyna wpadła do ogródka. 37-letni Roman S. i 26-letni Krzysztof D. zabrali ją do domu. Zainterweniował jeden z przechodniów, który zobaczył, że mężczyźni niosą studentkę do sypialni. Chciał z nią zostać, ale został wyrzucony z domu. W ogródku znalazł jednak telefon, który zgubiła dziewczyna, i zadzwonił do jej matki. Ta przyjechała na miejsce i wezwała policję.

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze, znaleźli Romana S. w łóżku z 19-latką.

Sędzia Michael Mettyear podkreślił, że mężczyźni przyznali się do winy nie z powodu poczucia winy, ale przez to, że dowody przeciw nim były przytłaczające.

Roman S. mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii od dwóch lat, Krzysztof D. - od ponad pięciu lat.

19-latka powiedziała, że chciałaby, żeby mężczyźni po wyjściu z więzienia zostali deportowani.
"Daily Mail", WP.PL

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Wszystkie (457)
Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
4
teshner 2013-08-30 (17:20) 2 godziny i 57 minut temu

Uczynni pszczelarze. :)

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~mario 2013-08-30 (23:26) 20 godzin i 51 minut temu

to ta elita tuskowa, która miała wracać....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
7
Zgadzam się z opinią
7
~Krzychu 2013-08-30 (22:35) 21 godzin i 42 minut temu

Jaka rasistka!!! Parzcież dostali pakę więc o co jej chodzi?? Gdy by gwałciciele byli Anglikami to tez by ich chciała deportować?? Brytyjskie szczeniaki: ćpają na umór a później wpadają do ogródka.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
3
Zgadzam się z opinią
3
~sondziarz 2013-08-30 (22:05) 22 godzin i 12 minut temu

a ty, kogo byś ukłuł, kaczyńskiego, czy tuska?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
4
~Echelon 2013-08-30 (21:20) 22 godzin i 57 minut temu

wszystko manipulacja i propaganda. a wogole to 280 opni jest moich. nikt was nie slucha :p

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~ooo 2013-08-30 (19:31) 46 minut temu

Dla wszystkich broniących tych zwyrodnialców - PRZYZNALI SIĘ DO WINY. Gdyby sama się na to godziła to na pewno by się starali jakoś tłumaczyli a siedzą cicho bo nie mają nic na swoją obronę

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~boluś 2013-08-30 (19:09) 1 godzinę i 8 minut temu

To ostatnio tylko to się stało Brytanii Wielkiej?. No, no. Ale nius.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~adwokat 2013-08-30 (18:44) 1 godzinę i 33 minut temu

CZY POLACY MOGA W SADZIE WYGLASZAC DEMONSTRACYJNIE POTRZEBE DEPORTACJI OBCOKRAJOWCOW I CZY TO UKAZE SIE W ICH MEDIACH?........

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~weu 2013-08-30 (17:52) 2 godziny i 25 minut temu

Niech ich teleportuja do polski.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~as 2013-08-30 (17:46) 2 godziny i 31 minut temu

Pokolenie "Róbta co chceta" z wyjątkiem policzkowania Miecugowa.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~antysyjonfr 2013-08-30 (17:43) 2 godziny i 34 minut temu

Polacy?Oni pewnie tylko papiery mają polskie.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
1
~Gregor 2013-08-30 (17:36) 2 godziny i 41 minut temu

Co za bandyci! Wykorzystali bezbronna dziewczyne, ktora potrzebowala pomocy! Powinno powiesic sie ich za j..!

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
2
Zgadzam się z opinią
2
~Kaszub 2013-08-30 (17:27) 2 godziny i 50 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~tytka 2013-08-31 (05:12) 15 godzin i 5 minut temu

Działanie tabletek gwałtu polega na tym, że ofiara traci świadomość a jednocześnie następuje u niej wzmożony popęd seksualny. Ci "Polacy" nie wiedzieli, że dziewczyna znajduje się pod działaniem tego środka. Przyszła do nich i pewnie była wyzywająca to ją przygarnęli. Kiedy przyjechała policja to oczywiście dziewczyna zrobiła z siebie ofiarę. Potem już tylko pozostało polskim mediom nadanie rozgłosu i wyretuszowanie...

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~LOLO 2013-08-30 (23:49) 20 godzin i 28 minut temu

Ogólnie rzecz biorąc , miejsce dla polskiego motłochu , jest w Polsce ...Żaden kraj nie powinien ich przyjmować , bo z tego korzystają same cwaniaczki i bandziory ....

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~EMIGR 2013-08-30 (20:39) 23 godzin i 38 minut temu

powiem tak ,od tego rozwydrzonego tatalajstwa ,jak najdalej!!!!!!!te malolaty maja nie tylko naje...e w bani ale i sa nie do r....a.Poczwary grube i cuchnace.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
1
Zgadzam się z opinią
0
~ADHD 2013-08-30 (19:31) 46 minut temu
Nie zgadzam się z opinią
21
Zgadzam się z opinią
20
~aha ! 2013-08-30 (19:01) 1 godzinę i 16 minut temu

A ten "przechodzeń" to zadzwonił na pewno przez zemstę , bo się nie "załapał" ?

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Pokaż najnowsze odpowiedzi 1

Nie zgadzam się z opinią
4
Zgadzam się z opinią
2
~trybek 2013-08-31 (00:38) 19 godzin i 39 minut temu

Tzn jak to było??porządna dziewczyna czy studentka,bo to tak ładnie brzmi !! totalnie zalana wpadła do ogródka polaków??a potem wszyscy wiedzą co było ha ha gdyby matka nie narobiła rabanu to by nic się nie stało a tak to zwyrodnialcy do paki a potem deport ........no nie ale cyrk.

odpowiedz

zgłoś do moderacji

Nie zgadzam się z opinią
6
Zgadzam się z opinią
4
~detektyw 2013-08-31 (00:27) 19 godzin i 50 minut temu

Ta historia kupy się nie trzyma.

odpowiedz